Ювентус – Барселона 1:3 Онлайн трансляція матчу фіналу Ліги чемпіонів

Барселона з Ювентусом грають 6 червня в фіналі Ліги чемпіонів. Матч розпочався о 21:45.

1635430

Ювентус – Барселона 1:3

Голи: Альваро Мората (55) – Іван Ракітіч (4), Лео Мессі (68), Неймар (90+7)

Ювентус: Основний: Джанлуїджі Буффон, Андреа Бардзальї, Леонардо Бонуччі, Штефан Ліхтштайнер, Патріс Евра, Поль Погба, Клаудіо Маркізіо, Андреа Пірло, Артуро Відаль, Альваро Мората, Карлос Тевес, Тренер: Массіміліано Аллегрі

Барселона: Основний: Марк-Андре тер Штеген, Жерар Піке, Хав’єр Маскерано, Жорді Альба, Дані Алвес, Іван Ракітіч, ​​Серхіо Бускетс, Андрес Іньєста, Луїс Суарес, Ліонель Мессі, Неймар, Тренер: Луїс Енріке

1: Звучить свисток, матч розпочався! М’яч у центрі поля розіграли футболістиЮвентуса

1: Тевес б’є з-за меж штрафного, повз ворота

2: Пірло подає кутовий, Погба б’є головою, але удар у гравця Ювентуса головою не вийшов. М’ячем заволоділи футболісти Барселони

4: Неймар з лівого флангу робить короткий пас у штрафний на Іньєсту, що набігає. Той робить кілька кроків у бік воріт і віддає пас назад у бік 11-метрової позначки на вільного Ракітіча. Івану нічого не залишалося, як вбити м’яч у воротаЮвентуса

6: Відаль порушує правила на половині поля Барселони. Каталонці отримали право на “стандарт”

8: Мората промчав по правому флангу і віддав пас лівіше на хід Відаля. Той б’є з-за меж штрафного – невдало. М’яч полетів вище воріт

9: Хто чекав нудного фіналу? Хлопці влаштували на полі відкритий футбол. Команди відповідають атакою на атаку

11: Відаль (Ювентус) зіграв у голеностоп Бускетса, за що й отримав жовту картку

11: Барселона розіграла штрафний удар, але футболісти Ювентуса пресингом відсунули гру в центр поля

13: Алвес отримує пас у штрафний від Суареса і б’є, але Буффон дивом відбиває цей удар.

14: Відаль поруч зі свого штрафного порушив правила. Барселона виконає штрафний удар

14: Ракітіч навісив у штрафну, Неймар зльоту б’є, але його удар блокують і м’яч йде на кутовий

15: Барселона розіграла кутовий. Бускетс б’є ворота Юве – вище цілі

19: Погба промчав по лівому флангу. Робить передачу по діагоналі на Тавеса, але Маскерано в підкаті встигає вибити м’яч на кутовий

20: Ювентус розіграв кутовий, після якого м’ячем заволоділи футболісти Барселони

22: Барселона повністю заволоділа ініціативою у матчі. Ювентус більше захищається, рідко переходячи в контратаку

23: Мората отримує м’яч у штрафній. Він б’є по воротах Барси – невдало

25: Хотілося б відзначити, що поки на полі непомітний Мессі

27: Неймар змістився з лівого флангу в центр і пробив по воротах Буффона, але 37-річний голкіпер виявився на місці

30: Бонуччі (Ювентус) порушує правила. Барселона виконає штрафний удар у центрі поля

32: Ювентус вже кілька хвилин затиснутий на своїй половині поля. Туринці поки що відбивають шквал атак Барселони

33: Ювентус заробив кутовий на лівому фланзі.

34: Ювентус розіграв кутовий, який закінчився втратою м’яча.

35: Альба збиває у штрафному Погба, але арбітр матчу не призначає пенальті.

37: Неймар з партнерами влаштували гру п’ятою у штрафний Ювентуса, але туринці зуміли вибити м’яч у поле

39: Луїс Суарес отримує пас на правому фланзі. Форвард Барселони підходить до штрафного і б’є в дальній кут – м’яч проходить поруч зі штангою – невдало

41: Поль Погба двома ногами пішов у підкат проти Мессі, за що отримав жовту картку

44: Буффон виносить м’яч прямо на Неймара. Той з лівого флангу навішує в центр штрафного на партнера, але Луїс Суарес не зумів дотягнутися головою до м’яча, щоб завдати удару по воротах

45: Мессі з правого флангу ввійшов у штрафний. Але, намагаючись обіграти кілька гравців Ювентуса, Лео вийшов з м’ячем за межі поля

45: Швидко пролетіли перші 45 хвилин матчу фіналу Ліги чемпіонів. Перерва. До зустрічі через кілька миттєвостей у другому таймі.

Команди активно почали перший тайм. Вже на початку зустрічі Ювентус міг вийти вперед. На першій хвилині матчу Карлос Тевес міг вивести туринців вперед, але після його удару м’яч пролетів поруч з воротами. А ось перша ж атака Барселони завершилася голом. Неймар з лівого флангу віддав пас у штрафний на Іньєсту. Той віддав пас у район 11-метрової позначки на Ракітіча. Останній, опинившись у повній самоті, вколотив м’яч у сітку. Після забитого м’яча Барселона впевнено контролювала хід першого тайму і могла збільшити рахунок. А ось Ювентус час, що залишився до перерви, діяв дуже обережно, не бажаючи ризикувати.

46: Арбітр дає свисток – почався другий тайм. М’яч у центрі поля розіграли футболістиБарселони

46: За підсумками першого тайму склалося враження, що туринці поки що не знають, як протистояти потужному супернику

47: Ювентус заробив штрафний удар на правому фланзі

47: Пірло зі стандарт навісив у штрафну Барселони, Піке головою виніс м’яч на кутовий

48: Ювентус розігрує кутовий і втрачає м’яч. Барселона втекла в атаку 4 в 2. Ракітіч віддає пас у штрафний на Суареса. Той б’є “шведкою”, але у воротах Ювентуса – Буффонище … Великий голкіпер показав майстерність, красиво парирував удар

50: Евра опинився в положенні поза грою, Барселона розіграла вільний удар

51: Мессі кілька разів зіграв з партнерами в стіночку, рухаючись з лівого флангу в центр. Лео б’є, і м’яч летить поруч з поперечиною

53: Бонуччі (Ювентус) порушує правила в центрі поля, Барселона розіграла штрафний удар

55: Тевес завдав потужного удару по воротах Барси зі штрафного, тер Штеген парирує. Мората виявляється першим на м’ячі, б’є, поки голкіпер лежить. М’яч у сітці – 1:1!

59: Гра в матчі вирівнялася. Команди діють на зустрічних курсах

62: Тевес б’є з-за меж штрафного, але м’яч летить вище воріт Барселони

63: Іньєста робить шедевральний пас у штрафну на Неймара, який міг опинитися один перед воротами Ювентуса, але Буффон вийшов з воріт і забрав м’яч у руки, випередивши форварда

64: Погба б’є з-за штрафної, м’яч летить в руки тер Штегену
66: Евра з лівого флангу навісив у штрафний Барселони, Відаль не зміг головою дотягнутися до м’яча

68: Мессі протягнув м’яч з центру поля до штрафного Ювентуса. Лео б’є, Буффон тягне. Суарес перший на добиванні – гол!

70: Луїс Суарес (Барселона) отримує попередження

72: Барселона атакує. Навіс з лівого флангу в центр штрафного на Неймара, той б’є – гол! Ні !!! Бразилець відправив м’яч у ворота Буффона рукою.

74: Ювентус розігрує кутовий. Подача, Евра б’є головою, але м’яч опускається на сітку воріт Барси, перелетівши поперечину

75: Неймара зносять перед штрафним Ювентуса, Барселона отримала право на “стандарт”

76: Мессі б’є зі штрафного – невдало

77: Заміна у складі Барселони: замість Іньєсти на поле вийшов Хаві
79: Заміна у складі Ювентуса: замість Відаля на поле вийшов Перейра

82: Піке отримує м’яч у штрафному Ювентуса. Він б’є, але після його удару м’яч летить вище воріт

83: Алвес у центрі поля заробив штрафний удар для Барселони

84: Бонуччі порушує правила біля своєї штрафної, Барселона розіграє “стандарт”

84: Барселона розіграла штрафний удар. Алвес пройшов з м’ячем по лівому флангу і зробив навіс на Суареса. Останній б’є по воротах Ювентуса – невдало

85: Заміна у складі Ювентуса: замість Морати на поле вийшов Фернандо Льоренте

87: Роберто Перейра отримує пас від Льоренте в штрафний Барселони, але удар у гравця Ювентуса не виходить

89: Маркізіо б’є з-за меж штрафного по воротах Барси в нижній кут, але тер Штеген показує клас – удар парирував

90: Заміна раніше відбулася у Ювентуса: замість Евра на поле вийшов Коман

90+1: Заміна у складі Барселони: замість Ракітіча на поле вийшов Матьє

90+2: Ювентус кинувся вперед, ще є час відігратися

90+4: Барселона заробила штрафний удар на лівому фланзі атаки

90+5: Заміна у складі Барселони: замість Суареса на поле вийшов Педро

90+5: Барселона розіграла штрафний удар, після якого м’ячем заволоділи футболістиЮвентуса

90+7: Барселона кинулася в контратаку. Неймар вийшов 1 на 1 з голкіпером – гол!

90+7: Звучить фінальний свисток, матч закінчено! Барселона – переможець Ліги чемпіонів сезону-2014/15!