Вашій увазі події сьомого дня змагань в Баку.

1641654

8:28
Доброго ранку! СПОРТ bigmir)net продовжує розповідати вам про перші Європейські ігри.
8:30

Перед тим, як перейти до новин з Баку, пропонуємо вам ознайомитися з програмою змагань сьогоднішнього дня і телепрограмою Першого національного каналу.
8:45

Прямо зараз українська пара Ярослав Гордєєв і Владислав Емельянчук б’ються з грецьким дуетом спортсменів у змаганнях з пляжного волейболу. Поки наші хлопці виграли перший сет!
8:49

Українські спортсмени почали виступи у змаганнях з стрибках у воду. Поки що Віталій Левченко займає 8-у позицію, а Микита Кривопишин – 18-у.
8:52

Дмитро Рочняк пробився в 1/8 фіналу змагань з вільної боротьби у вазі до 86 кг. Наступний поєдинок у Дмитра запланований на 8:56.
9:05

На жаль, наші волейболісти не змогли обіграти грецьку пару. Ярослав Гордєєв і Владислав Емельянчук поступилися з рахунком 1:2.
9:08

Українець Василь Шуптар не зміг вийти у чвертьфінал змагань з вільної боротьби у вазі до 63 кг, програвши грузинському спортсменові.
9:19

Маргарита Песоцька зараз бореться з суперницею з Люксембургу в рамках третього раунду змагань з настільного тенісу.
9:23

Українка Тетяна Тетеревятнікова не змогла вийти у чвертьфінал змагань з теквондо. Наша спортсменка програла росіянці Анастасії Баришниковій.
9:24

Наша жіноча команда у змаганнях зі стрільби з лука зараз змагається з білоруськими опонентками. Поки що українки поступаються.
9:38

Українка Ганна Соловей завоювала срібло в змаганнях вело шосе!
9:54

Наша жіноча команда змагань стрільби з лука зараз бореться за бронзу з росіянками. Побажаємо нашим дівчатам удачі.
9:55

Українка Маргарита Песоцька вийшла до чвертьфіналу змагань з настільного тенісу.
9:56

Дмитро Рочняк не зміг пробитися в 1/4 фіналу змагань з вільної боротьби у вазі до 86 кг.
10:03

Юрій Сухоруков та Сергій Куліш борються за право виходу у фінал змагань зі стрільби з гвинтівки (50 м) з положення лежачи.
10:11

Наші лучниці здобувають бронзу! У битві за третє місце наші представниці обіграли команду Росії!
10:36

Олег Плотницький і Олексій Денін обіграли команду Іспанії у змаганнях з пляжного волейболу! Представники України перемогли з рахунком 2:1.
10:43

Українські спортсмени не змогли кваліфікуватися у фінал змагань стрільби з гвинтівки в положенні лежачи (50м). Юрій Сухоруков став 13-м, а Сергій Куліш посів 32 місце.
11:06

З урахуванням сьогоднішніх нагород Україна посідає тринадцяте місце в неофіційномумедальному заліку. В активі наших спортсменів одна золота, шість срібних і вісім бронзових медалей.
11:12

Українці Андрій Гривко та Андрій Василюк стартували у фіналі змагань з велоперегонах на шосе. Побажаємо нашим спортсменам удачі!
11:15

Олексій Мельник не зміг пробитися до півфіналу змагань з вільної боротьби (70 кг), програвши грузину Тлашадзе.
11:47

Дух змагань на Європейських іграх часом зашкалює: Білоруський борець Владислав Андрєєв і грузинський борець Володимир Хінчегашвілі були дискваліфіковані на Європейських іграх в Баку за бійку.
12:05

Українські лучниці Вероніка Марченко, Анастасія Павлова та Лідія Січениковаподілилися емоціями від завоювання бронзових нагород Європейських ігор у змаганнях зі стрільби з лука серед жіночих команд.

12:09

Українець Василь Шуптар зараз бореться за право потрапити в “бронзовий фінал” у змаганнях з вільної боротьби (63 кг).
12:17

Василь Шуптар отримав право поборотися за бронзові медалі Європейських ігор у змаганнях з вільної боротьби (до 63 кг). Орієнтовний початок “бронзового фіналу” – 17:07.
12:19

Українець Коу Лей зараз бореться за путівку до чвертьфіналу Європейських ігор у змаганнях з настільного тенісу.
12:21

Валерія Люлько і Влада Тащенко почали виступи у змаганнях з стрибках у воду серед жінок (вишка 10 м).
12:58

Український спортсмен Коу Лей пробився до чвертьфіналу змагань з настільного тенісу. Матч за вихід у півфінал почнеться орієнтовно о 18:00. Коу Лей єдиний несіяний у чвертьфіналі.
13:25

Зараз українська чоловіча команда з стрільба з лука змагається зі збірною Італії за право виходу в півфінал.
13:41

Українські лучники виходять у півфінал Європейських ігор, де зустрінуться з командою Голландії.
14:14

Українська команда веслярів повернулася до Києва з Баку.

14:21

Зараз наша чоловіча збірна зі стрільби з лука бореться з командою Голландії за вихід у фінал Європейських ігор!
14:36

Українські лучники вийшли у фінал! Наші спортсмени будуть боротися за “золото” з командою Іспанії!
14:50

Український велогонщик Андрій Гривко зайняв четверте місце в гонці на шосе. Другий представник нашої країни Андрій Василюк фінішував вісімнадцятим.
15:01

Українська велогонщиця Ганна Соловей прокоментувала завоювання срібної медалі в гонці на шосе.
15:25

Українські лучники б’ються з командою Іспанії у фіналі Європейських ігор. Після двох сетів рахунок рівний – 2:2.
15:33

Після чотирьох сетів рахунок рівний – 4:4. Наших лучників очікує фінальна перестрілка!
15:40

Українські лучники – переможці Європейських ігор у змаганнях серед чоловічих команд! У фінальній перестрілці наші спортсмени перемогли з рахунком 29:25!
15:56

Українка Маргарита Песоцька поступилася у чвертьфіналі змагань з настільного тенісу.
16:02

Українці Олег Верняєв та Ангеліна Кисла виступають в абсолютній першості змагань з гімнастики. Після вільних вправ Верняєв займає 9-е місце, а Ангеліна Кисла займає 16-у позицію.
16:21

Після вправ на коні Олег Верняєв піднімається на перше місце з відривом від Олега Степка, який представляє Азербайджан, майже на 0,5 очка. Ангеліна Кисла після опорного стрибка піднімається на 13-е місце.
17:10

Після опорного стрибка Олег Верняєв ще більше зміцнив своє лідерство.
17:16

Ангеліна Кисла завершила змагання в абсолютній першості в спортивній гімнастиці на 14-му місці, а чемпіонкою Європейських ігор стала росіянка Алія Мустафіна.
17:19

Василь Шуптар здобув впевнену перемогу над болгарином Радославом Великовим і завоював бронзову медаль Європейських ігор у вільній боротьбі в категорії до
17:29

Лучники свою перемогу на Європейських іграх присвятили Україні і бійцям АТО
17:36

Український боксер Владислав Войталюк, який виступає в категорії до 91 кг, впевнено переміг суперника зі Швеції Леона Чартої і пробився в 1/8 фіналу.
17:41

Олег Верняєв після вправ на брусах трохи підпустив до себе Олега Степка. Зараз між ними 0,4 бала. Третім з відставанням в 1,1 бал росіянин Микита Ігнатьєв, який, мабуть, і залишиться з бронзою, а от за золото боротьба піде в останньому виді програми – на перекладині.
17:43

У кваліфікації Верняєв на перекладині набрав 15,4 бала, тоді як у Степка було всього 13,9 балів.
17:52

Український боксер в категорії понад 91 кг Владислав Сіренко, на жаль, не зумів виграти у грузина Михайла Бахідзе і вилетів уже на стадії 1/8 фіналу.
17:59

Степко виступив на перекладині, отримавши 13,9 балів. Тепер йому слід переживати і за друге місце.
17:59

Росіянин Ігнатьєв зірвався з поперечини, тому у Степка шанси зростають стати другим.
18:00

Так, Ігнатьєв отримує тільки 12,9 балів, займає поточне друге місце, але всі очікують виступу лідера і фаворита українця Олега Верняєва.
18:05

Успішний день України – два золота, срібло і дві бронзи.
18:05

90,333 – такий підсумковий бал Верняєва. У Степка 89,065. Більше бала лідер української команди виграв у свого екс-партнера, який зараз виступає за Азербайджан. Українець Олег Верняєв – абсолютний чемпіон Європейських ігор в спортивній гімнастиці.
18:12

Сьогодні залишається два змагання, де ми побачимо українців – у настільному тенісі наш Коу Лей виступить у чвертьфіналі, а Влада Тащенко виступить у фіналі стрибків у воду з 10-метрової вишки, куди вона вийшла з 9-м результатом.
18:32

Наш Коу Лей виграв стартові дві партії у чвертьфіналі індивідуального турніру з настільному тенісу у британця у Ліама Пітчфорд.
18:47

Після першої з чотирьох спроб у стрибках у воду наша Влада Тащенко займає дев’яте місце.
18:54

Коу Лей здобуває перемогу з рахунком 4:1 над британцем Пітчфордом і виходить у півфінал Європейських ігор. Півфінал відбудеться завтра.
19:00

Влада Таценко залишається 9-ю після двох спроб з чотирьох у стрибках воду.
19:14

Перед останнім стрибком Влада Тащенко піднімається на 7-у позицію.
19:26

Влада Таценко закінчує змагання зі стрибків у воду з 10-метрової вишки на 7-му підсумковому місці.
19:56

Вашій увазі медальний залік Європейських ігор. За підсумками дня Україна піднялася на дев’яте місце!
20:11

Новоспечений чемпіон Європейських ігор Олег Верняєв прокоментував свою перемогу.
20:25

На цьому добігає кінця черговий день Європейських ігор. Наші спортсмени зуміли взяти відразу дві золоті медалі і піднятися в медальному заліку в першу десятку.
За матеріалами: СПОРТ bigmir)net