Європейські ігри 2015 тривають в Баку з 12 по 28 червня.

1644258

СПОРТ bigmir)net пропонує вашій увазі все найцікавіше, що відбувалося 24 червня.
8:15

Доброго ранку! Ми продовжуємо знайомити вас з подіями Європейських ігор. Пропонуємо вам ознайомитися з розкладом змагань на сьогодні, 24 червня.
8:20

Традиційно пробіжимося і подивимося, що до цього моменту вже відбулося в Баку
8:30

Наш шпажист Богдан Нікішин з 7:00 бореться в кваліфікації індивідуального турніру. У цьому моменту він провів п’ять зустрічей і чотири з них виграв, гарантувавши собі вихід в плей-оф.
8:35

Ольга Лелейко, яка сьогодні виступить у фехтуванні на рапірі, свою кваліфікацію почне о 10:00.
8:40

Уже більше години йде ранкова програма у плаванні.
8:45

У чоловіків на дистанції 100 метрів вільним стилем Сергій Шевцов вийшов у півфінал з п’ятим результатом, пропливши дистанцію за 50,81 секунд. В’ячеслав Огнев з результатом 51,05 став 13-м у кваліфікації і також пройшов у півфінал. Владислав Перепелиця став 24-м, а Іван Денисенко 32-м.
8:50

На дистанції 400 метрів вільним стилем Валерія Тимченко показала 23-й результат і не пройшла у фінал.
8:55

На дистанції 200 метрів батерфляєм ніхто з українців не зміг пробитися в півфінал. Іван Адамович став 20-м, Денис Мартинюк 26-м, а Назарій Косило 30-му.
8:57

Поза півфіналом залишилися наші дівчата на дистанції 200 метрів брасом. У кваліфікації Тетяна Кудако стала 23-ою, а Юлія Гніденко 27-ою.
9:00

Богдан Нікішин закінчив кваліфікацію на першій позиції не тільки в групі, а й серед інших спортсменів і, швидше за все, буде стартувати з 1/8 фіналу. Але радіти рано, адже вчора наша шпажистка Яна Шемякіна також виграла кваліфікацію, але поступилася в першому ж матчі плей-оф.
9:15

Богдан Нікішин стартує з 1/8 фіналу, де його суперником буде переможець пари росіянина Сергія Біди і голландця Баса Вервійлена. Поєдинок українця орієнтовно буде о 11:00.
9:25

Ілля Підвальний на дистанції 200 метрів комплексом з результатом 2: 11,74 стала тільки 41-м з 45 учасників.
9:30

Естафета мікст 4х100 вільним стилем у складі Івана Денисенка, В’ячеслава Огнєва, Валерії Тимченко і Маргарити Бокань стали десятими і не потрапили у фінал.
9:35

На цьому ранкова програма у плаванні завершилася. У вечірній програмі о 15:42 в півфіналі на дистанції 100 метрів вільним стилем виступлять Сергій Шевцов і В’ячеслав Огнєв, а о 16:41 у фіналі на дистанції 200 метрів на спині у жінок за медалі поведе боротьбу Марина Конесникова.
10:00

Суперником Богдана Нікішина в 1/8 фіналу турніру з фехтування на шпагах став голландець Бас Вервійлен, який переміг росіянина Біду 15:12. У Вервійлена 57-й номер світової кваліфікації, тоді як у Нікішина 16-й. Час поєдинку о 10:50.
10:19

Ольга Лелейко кваліфікацію розпочала з поразки від росіянки Діани Яковлевої.
10:35

Самбіст з Білорусі Степан Попов здобув перемогу у фіналі Європейських ігор в Баку у ваговій категорії до 74 кілограмів. Однак він завоював симпатії публіки зовсім не успіхом, а повагою до поваленого суперника.

11:08

У фехтуванні на шпазі, на жаль, повторилася вчорашня історія. Вчора олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна виграла кваліфікацію, але поступилася в першому ж матчі, а сьогодні шпажист Богдан Нікішин після перемоги у кваліфікації також вилітає вже в 1/8 фіналу. На шляху українця став голландець Бас Вервійлен 8:15.
11:25

Завтра на Європейських іграх розпочнуться змагання в дзюдо. Наша чоловіча команда в Баку перебуває у відмінному настрої перед стартом.

11:41

Наша рапіристка Ольга Лелейко в кваліфікації змогла виграти тільки один з п’яти поєдинків і з різницею уколів -10 зараз займає останнє місце. Шансів, щоб хоча б потрапити в 1/16 фіналу відверто мало.
11:50

У підсумку Лелейко стала передостанньою у кваліфікації, але це не допомогло їй вийти в плей-оф. У фехтуванні сьогодні українці свою боротьбу припинили.
11:55

Починається парна зустріч у жіночому бадмінтоні між українками Наталією Войцех і Єлизаветою Жарко і бельгійками Штефі Анніс і Флорі Ванденхоуке. Переможець займе друге місце в групі і вийде у чвертьфінал.
12:08

Геворг Манукян виходить на ринг проти ірландця Даррена О’Ніла. Це поєдинок 1/4 фіналу в категорії до 91 кг. Українець в разі успіху гарантує собі мінімум бронзу Європейських ігор.
12:14

Манукян виграв перший раунд, а ось бадмінтоністки перший сет програли 18:21.
12:18

Другий раунд один суддя віддав Манукяну, а два інших ірландцю.
12:23

У третьому раунді знову Манукян виграє на думку тільки одного з суддів, але цього вистачає, щоб виграти бій роздільним рішенням суддів – 29:28, 29:28 і 28:29. Манукян виходить у півфінал Європейських ігор!
12:28

Таким чином, боксери вже забезпечили нашій країні п’ять медалей своїми виходами в півфінал. Сьогодні двоє з них спробують пробитися у фінал. О 17:00 Дмитро Замотаєв в категорії до 49 кг зустрінеться з ірландцем Бренданом Ірвайном, а о 18:00 в категорії до 81 кг Олександр Хижняк зустрінеться з італійцем Валентино Манфредонією.
12:35

Наталія Войцех і Єлизавета Жарка програли і другий сет 17:21 і завершують свій виступ на Європейських іграх.
12:40

Суперником Манукяна у півфіналі буде хорват Йосип Веро Філіпі, який одноголосним рішенням суддів переміг турка Бахрама Музафара.
12:55

Дивіться, як Манукян переміг свого суперника:

13:25

Варто зазначити, що зараз у виступах українців на Європейських іграх невелика пауза. Вже о 14:20 нас чекає парна зустріч у чоловіків в бадмінтоні за третє місце в групі, о 15:00 Марія Улітіна також у бадмінтоні спробує вийти в плей-оф, а у вечірній програмі буде стежити за змаганнями в боксі, плаванні та нашими командами в баскетболі і пляжному футболі.
14:00

Геннадій Натаров та Артем Почтарьов в ці хвилини починають свій матч за третє місце в групі проти болгарської пари братів Михайлових. Обидві пари втратили шанси на вихід в плей-оф, тому цей матч важливий тільки для престижу.
14:10

Перший сет залишився за українськими хлопцями 21:14.
14:29

21:17 І у другому сеті українська пара бере гору над болгарами і забезпечує собі третє місце в групі. На жаль, цього мало, щоб пробитися в чвертьфінал Європейських ігор.
15:05

Марія Улітіна впевнено виграла перший сет у угорки Лаури Шароші 21:9. До виходу в 1/8 фіналу залишається ще один переможний сет.
15:29

Є! 21:14 у другому сеті і Марія Улітіна з другого місця в групі пробивається в плей-оф Європейських ігор.
15:31

Тепер переходимо на плавання, де о 15:42 почнуться півфінали у чоловіків на дистанції 100 метрів вільним стилем. Вболіваємо за Сергія Шевцова та В’ячеслава Огнєва.
15:46

В’ячеслав Огнєв фінішував п’ятим у своєму півфінал з результатом 51,03 секунд. Чекаємо другого півфіналу, щоб зрозуміти, чи пройде він далі.
15:52

Сергій Шевцов показує час 50,54 секунди, що дозволяє йому стати четвертим у своєму запливі і з п’ятим результатом вийти в завтрашній фінал. Огнєв став у підсумку 10-м і опинився поза фінальною вісімкою.
15:58

Вечір розпочався непогано, чекаємо ще більш успішного продовження від Марини Колесникової, яка виступить у фіналі на дистанції 200 метрів на спині. Орієнтовний час в 16:41
16:25

Нагадаємо, також у вечірній програмі у нас бокс, пляжний футбол і баскетбол 3х3.
16:41

Тримаємо кулачки. Починається єдиний наш на сьогодні фінал – Марина Колесникова на дистанції 200 метрів на спині.
16:48

Жодного дня без медалей! Марина Колесникова фінішувала третьою! При цьому наша спортсменка дуже добре фінішувала і їй кількох метрів не вистачило, щоб піднятися на друге або може навіть перше місце.

17:20

Український боксер Дмитро Замотаєв став бронзовим призером Європейських ігор (до 49 кг)! У півфіналі українець програв ірландському боксерові Брендану Ірвіну (0: 3).
17:58

Боксер Олександр Хижняк готується боротися за право виступати у фіналі Європейських ігор.
18:22

Олександр Хижняк став бронзовим призером Європейських ігор. Наш боксер не зміг вийти у фінал турніру.
18:43

Українська команда з пляжного футболу зараз бореться зі збірною Азербайджану на груповій стадії Європейських ігор.
18:53

Поки результат поєдинку України та Азербайджану нічийний. Команди обмінялися голами.
19:21

Наближається до завершення поєдинок наших пляжних футболістів. Поки 3:1 ведуть у рахунку українці.
19:26

Тим часом наші баскетболістки грають з бельгійками 3х3. Поки українки ведуть 9:6.
19:35

Перемагає команда України з пляжного футболу Азербайджан. Так і залишився рахунок 3:1.
19:43

І наші баскетболістки теж перемагають! 17:12 – четверта перемога наших баскетболісток на Європейських іграх.
20:57

Закінчилися змагання на сьогодні. Українські спортсмени взяли три бронзові медалі. Олександр Хижняк завоював бронзу в боксі. Ще один український боксер, Дмитро Замотаєв, також завоював бронзу. Марина Колесникова завоювала бронзу в плаванні.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net