У Галицькому районі йде справжня “війна” за врожай

У Галицькому районі Івано-Франківської області є село Різдвяни, яке веде свою історію аж із 1461 року. Саме в цьому селі, де налічується всього 216 мешканців, 18 липня виник серйозний конфлікт між двома сільськогосподарськими компаніями – не поділили землю.

Представники обох аграрних фірм (“Галицька аграрна інвестиція” та “Галицька аграрна компанія) стверджують, що саме вони мають всі права на одну з ділянок землі поблизу цього села.

Незважаючи на протести конкурентів, “Галицька аграрна компанія” розпочала роботи зі збирання врожаю. Конкуренти почали їм заважати, згодом до конфлікту підключились і місцеві жителі – адже саме вони надали цим фірмам землю в оренду. Суперечки буле дуже активними та бурхливими.

Для захисту зернових культур, які за допомогою комбайнів уже встигла зібрати “ГАК”, були найняті охоронці – представники фірми “Лівий берег”. У всякому разі, саме так ці чоловіки представились журналістам.

На місце конфлікту прибули тамтешні правоохоронці, а також голова Галицької районної державної адміністрації Ярослав Бартків. Вони намагаються залагодити конфлікт та не допустити сутичок між сторонами.

Ми інформуватимемо читачів про подальший перебіг цього конфлікту.

За матеріалами “Станіславського”.