Шахтар обіграв Говерлу перед матчем із Фенербахче

Віце-чемпіон України обіграв клуб з Ужгорода з рахунком 2:0 в матчі 3-го туру чемпіонату України.

1661386

Донецький Шахтар обіграв Говерлу, у складі якої з перших хвилин матчу вийшло 11 орендованих у Динамо футболістів.

“Гірники” зі стартового свистка заволоділи ініціативою, але втілити свою перевагу в голи змогли лише у другому таймі. Спочатку Алекс Тейшейра на 50-й хвилині вивів Шахтар уперед, а Едуардо, який вийшов на заміну, на 74-й хвилині встановив остаточний результат зустрічі – 2:0.

Відзначимо, що у вже в середу, 5 серпня, Шахтарю належить зіграти матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти Фенербахче.

Шахтар:Говерла – 2:0

Голи: 1:0 Тейшейра (50), 2:0 Едуардо (74)

Шахтар: Каніболоцький, Срна (к), Кучер, Ордець, Азеведо, Малишев, Коваленко, Марлос (Едуардо, 69), Тейшейра, Бернард (Тайсон, 63), Феррейра (Гладкий, 46)

Говерла: Рудько, Люлька, Ягодінскіс, Лухтанов, Цуріков (к), Савченко, Чумак, Хобленко (Полегенько, 61), Гемега (Худоб’як, 80), Кузик (Гончар, 86), Хльобас
За матеріалами: СПОРТ bigmir)net