Кім Чен Ин наказав привести війська в повну бойову готовність

Наказ видано за підсумками екстреного засідання Центрального військового комітету ЦК Трудової партії Кореї

1670327

Лідер КНДР Кім Чен Ин наказав привести Корейську народну армію в повну бойову готовність. Про це повідомляє в п’ятницю, 21 серпня, Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК).

Передові армійські частини мають бути приведені в готовність для “рішучих бойових дій” у разі, якщо Південна Корея не вимкне пропагандистські гучномовці, встановлені на кордоні між державами. Наказ видано за підсумками екстреного засідання Центрального військового комітету ЦК Трудової партії Кореї, яке відбулося 20 серпня в Пхеньяні.

Засідання Центрального військового комітету пройшло після того, як в четвер КНДР і Південна Корея обмінялися артилерійськими ударами. Про постраждалих не повідомлялося.

Минулого тижня після інциденту з пораненими на кордоні солдатами Південна Корея вперше за 11 років ввімкнула на кордоні гучномовці з повідомленнями, спрямованими проти політики Пхеньяна.

На такі заходи Сеул пішов після того, як двоє солдатів підірвалися на міні, встановленій в демілітаризованій зоні.

У четвер в Сеулі відбулося екстрене засідання Ради національної безпеки під головуванням президента у зв’язку з обстрілом з боку Північної Кореї території країни. Президент Пак Ки Хе віддала військовослужбовцям розпорядження “діяти серйозно” у відповідь на атаки з боку КНДР.

КНДР заявила, що почне військові дії, якщо Південна Корея не припинить пропагандистську кампанію проти Пхеньяна на кордоні. Пхеньян дав Сеулу на виконання своїх вимог дві доби.

Крім цього, у понеділок, 17 серпня, США і Південна Корея почали спільні військові навчання. Пхеньян назвав ці маневри репетицією вторгнення.

Після закінчення Корейської війни (1950-1953 роки) мирний договір не був укладений, тому КНДР і Республіка Корея формально досі перебувають у стані війни.
За матеріалами: Lenta.ru