Власником групи “Патріоти України” виявився терорист “ДНР”

Бойовик “ДНР” Сергій Жук виявився власником і адміністратором цілої низки антивладних пабліків у соціальних мережах, де закликають до “Третього Майдану”

Такий висновок зробили журналісти після спільного розслідування з IT-агентством.

Сергій Жук у соціальних мережах називає себе Степан Мазура. На ньому зав’язані паблік “Майдан-3″ і “Патріоти України”у VK.com, а також “Українська революція”, “Патріоти України”, “Продовження Революції Гідності” у facebook

За час розслідування, стало відомо, що доступ до профілів Степана Мазури у соцмережах здійснюється з використанням ІР-адрес, що належить до діапазону ІР-адрес Інтернет провайдера PJSC Rostelecom, Росія, місто Москва.

При цьому профіль самого Жука містить інформацію про те, що 2014 року він воював у складі незаконних збройних формувань на Донбасі під позивним “Москва”. 2015 року він пішов на підвищення в Москву і став учасником агресії РФ вже в інформаційному просторі.

“У 2015 році Сергій Жук йде на апаратну роботу на підвищення у ту саму Москву. Тепер він воює проти  України вже іншою зброєю, і тепер тих, у кого вчора стріляв, запрошує на “Третій Майдан” та готує електронні петиції про недовіру українській владі”, – йдеться у матеріалі.