«Шахтар» продовжить виступи у Лізі Європи

«Гірники» на виїзді перемогли «Андерлехт», чим забезпечили собі путівку в 1/4 фіналу Ліги Європи, повідомляє кореспондент Львівського порталу.

shahtar

Після домашньої перемоги з рахунком 3-1 шанси «Андрелехту» були мінімальними. Втім, «Шахтар» контролював перебіг гри та не давав бельгійцям шанс на чудо.

Єдиним неприємним моментом стало вилучення Олександра Кучера, який пропустить наступний матч. Втім, вже за дві хвилини гравець «Андерлехту» також був вилучений з поля.

На 91-ій хвилині на поле вийшов Едуардо, який на останній хвилині матчу «розписався» у воротах суперника та поставив крапку  протистоянні.

Таким чином, «Шахтар» здолав «Андерлехт» та вийшов у 1/4 фіналу Ліги Європи.

Джерело: portal.lviv.ua