Україна з розгрому почала шлях на Євро-2016 з футзалу

1596943

У середу, 18 березня, збірна України з футзалу стартувала в груповому відбірковому турнірі на Євро-2016.

18 березня в Баку, де зараз триває груповий етап відбіркового турніру чемпіонату Європи з футзалу, збірна України у стартовому поєдинку переграла команду Данії з рахунком 5:2.

Ще до перерви українці зуміли відправити у ворота суперника п’ять м’ячів. Данія в другому таймі спробувала наздогнати Україну в рахунку, але зуміла пробити голкіпера нашої збірної Дмитра Литвиненка всього двічі. Рахунок зустрічі 5:2, і збірна України готується до останніх поєдинків з командами Азербайджану та Бельгії.

Україна – Данія 5:2

Голи: Білоцерківець (04:10, 08:35), Сорокін (04:59), Овсянніков (09:37, 10:24) – Лухт (13:15), Йоргенсен (37:10).
За матеріалами: СПОРТ bigmir)net