Світовий онлайн-рітейлер Amazon запускає програму, яка буде конкурувати з YouTube

Вона дозволить не тільки обмінюватися відеороликами, але і заробляти. Одна з найбільших у світі по обороту серед продають товари і послуги через Інтернет компанія Amazon запускає нову програму, яка складе конкуренцію YouTube.

385432028

 

Програма під назвою Amazon Video Direct (АVD) дозволить користувачам заробляти гроші від гонорарів, реклами і відео, які вони завантажують.

Вона буде створена у вигляді “самообслуговування”, повідомляє Business Insider. Представники Amazon розповіли, що платформа призначена для “професійних” відео, єдина вимога яких, це формат HD і закриті субтитри.

Відео-творці зможуть вибрати, як їх ролики можна переглядати в програмі. Вони зможуть дозволити людям скачати, орендувати, купити або дивитися онлайн їх відео, в залежності від уподобань. “Вперше, у користувача є можливість “самообслуговування” для відео-провайдерів, щоб отримати до них доступ”, – розповів віце-президент Amazon Video Джим Фріман. Також, Amazon надав користувачам можливість заробляти гроші на своїх роликах через програму “AVD Stars”.

Вона дасть творцям відео частку від 1 млн дол на місяць за те, що ті залучать клієнтів з їх назвою. Amazon буде віддавати творцям відеороликів щомісячний бонус від одного мільйона доларів свого місячного фонду, заснованого на Top 100 avd. титулів у прем’єр – відео, в доповнення до будь-якої іншої дохід заробив.

Таким чином, всі хто використовує в своїй назві та описі відео AVD, автоматично беруть участь в отриманні бонусів. Перший такий розподіл буде проходити з 1 по 30 червня. Amazon також співпрацює з видавництвами та інформаційними організаціями, щоб зробити свій контент доступним для перегляду на Amazon Video.


Джерело - http://tsn.ua/