Український заробітчанин розповів, як його вербували спецслужби РФ (ВІДЕО)

Громадянин України звернувся до Управління СБУ в Тернопільській області і розповів, що спецслужби РФ намагалися схилити його до державної зради.

dc659c1b17f475418062db897691d8131463413188

Про це повідомили у прес-центрі СБУ. Новину передає «Преса України».

Правоохоронцям чоловік розповів, що виїхав до РФ на заробітки ще підлітком.У Москві під час чергового рейду міграційної служби його затримали за незаконний перетин кордону. Незабаром його засудили до позбавлення волі. Після відбуття покарання чоловік працював в Іжевську. Після подій Революції Гідності його затримали працівники ФСБ та пригрозили, що якщо він відмовиться працювати на них, його під будь-яким зручним приводом засудять до значного терміну ув’язнення як рецидивіста.

За вказівками кураторів з ФСБ чоловік мав збирати інформацію про дислокацію центрів підготовки українських добровольчих формувань. Він також мав збирати установчі дані командирів, чиї підрозділи беруть участь в АТО. Крім того, російські спецслужби планували використовувати хлопця для організації різного роду провокацій.

Так як чоловік звернувся до СБУ і розповів про обставини вербування, ухвалою суду його звільнено від кримінальної відповідальності на підставі ч. 2 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.
.

Читайте також:  Майже 98% українців і не чули про право на 5 безкоштовних земельних ділянок

Джерело.