Франківське підприємство відкриває вакансії для 150 працівників

В Івано-Франківську підприємство “Tyco Electronics” нарощує потужності і вже незабаром відкриє новий цех, для обслуговування якого необхідно буде 150 працівників.

1463405743_13234629_233104410395366_597343956_o_novyy-razmer

Про це розповів генеральний директор “Tyco Electronics” Олександр Гьотц міському голові Івано-Франківська Руслану Марцінківу сьогодні під час візиту на підприємство.

“Tyco Electronics” вже оголошує конкурс на заміщення вакантних місць. На роботу запрошують іванофранківців та мешканців приміських сіл.Мінімальна заробітна плата на підприємстві з 1 червня цього року сягатиме 5000 грн. Для працівників забезпечують харчування, довіз на роботу та гарантують “соціальний пакет” різного рівня, залежно від посади.

“Як міський голова я налаштований на тісну співпрацю з такими підприємствами. Адже це титани світової економіки, які значно піднімають інвестиційний рейтинг міста. Крім того, це стабільні робочі місця з соціальними гарантіями для сотень іванофранківців. Щорічно “Tyco Electronics” сплачує близько 10 млн грн до міського бюджету. А це покращення благоустрою та розвиток інфраструктури Івано-Франківська”, – розповів Руслан Марцінків.

Довідка: На ринку Івано-Франківська підприємство функціонує з 2008 року. І було чи не першим масштабним інвестиційним проектом, започаткованим тут. Нині на “Tyco Electronics” створено близько 600 робочих місць: від звичайних робітників-в’язальників до топ-менеджерів.

“Tyco Electronics” спеціалізується на виготовленні джгутової провідникової продукції для іноземних автомобілів, серед яких і преміум класу. Неодноразово підприємство ставало найкращим у своїй галузі за оцінкою якості продукції на місцевих та світових конкурсах..

Читайте також:  Дві години суцільного позитиву. Івано-Франківський міський УКРОП розпочав цикл "Свята родини: Шоу зеленої бабусі" в мікрорайонах

Джерело.