ЖАХ! НА ПРИКАРПАТТІ СУДМЕДЕКСПЕРТИ ПРОДАВАЛИ ФРАГМЕНТИ ЛЮДСЬКИХ ТІЛ

Прокуратура розслідує схему незаконної торгівлі людськими біоматеріалами, на якій заробляли судмедексперти і держпідприємство МОЗ.

ac3087196275113f2b5554030333c964_M

Про це стало відомо з рішення Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 3 лютого 2016 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень.

Як видно з даних досудового розслідування, з 2008 по 2011 рік співробітники Івано-Франківського обласного бюро судово-медичних експертиз продавали анатомічні фрагменти людських тіл, колишні об’єкти експертизи. Біоматеріали, через посередництво державного підприємства «Біоімплант» (в структурі Міністерства охорони здоров’я), купувала німецька компанія TUTOGEN Medical GmbH.З цієї сировини фірма виготовляла нові, придатні для використання біологічні імпланти, інформує Перша інстанція.

Слідство встановило, що в рамках цієї схеми, директор фірми «Біоімплант» використовував картку латвійського банку Joint Stock Company Trasta Komercbanka. На його рахунок в цьому банку неодноразово надходили гроші від німецької фірми-замовника. Для подальшого з’ясування обставин, слідчий відділ Івано-Франківської поліції звернувся до суду з проханням дозволити тимчасовий доступ до договорів і інвойс-рахунках TUTOGEN Medical GmbH, пов’язаних з діяльністю фірми «Біоімплант». Суд задовольнив це прохання, що дало можливість слідству звернутися з відповідним запитом до компетентних органів Німеччини.

Довідка:

Згідно з офіційною інформацією, біоімплантати компанії TUTOGEN Medical GmbH використовуються більше 30 років у всіх областях хірургії, включаючи травматологію і ортопедію, нейрохірургію, офтальмологію, стоматологію, гінекологію, урології та педіатрію, для відновлення, заміщення і стимуляції регенерації власної тканини реципієнта в місці імплантації .

.

Читайте також:  Івано-Франківщина зайняла друге місце серед областей за кількістю оформлених автомобілів з акцизною преференцією

Джерело.