Ганна Різатдінова завоювала два “золота” на Кубку світу з художньої гімнастики (фото і відео)

Тріумф української гімнастки

Відома українська гімнастка Ганна Різатдінова виборола дві золоті медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики, який проходить в Берліні (Німеччина). Різатдінова отримала “золото” у вправах з обручем і з булавами

d5b_13507182_1082899481776633_4818764713636957258_n-660x425

У вправах з обручем результат Анни склав 18,900 і приніс українці перше місце. До слова, Різатдінова розділила перемогу з представницею Білорусі – Мелітиною Станютою, яка отримала аналогічну оцінку і також отримала золоту медаль.

Різатдінова також завоювала перемогу на етапі Кубка світу у вправах з булавами. Українка показала результат 18,950.

У вправах зі стрічкою українська спортсменка показала результат 18,550 і виборола “срібло”.

Відзначимо, Анна Різатдінова народилася в Сімферополі, в 1993 році. Українська гімнастка є Чемпіонкою світу у вправі з обручем, багаторазовою призеркою чемпіонатів світу та Європи.