Стало відомо, хто атестуватиме прикарпатських поліціянтів другої категорії (СКЛАД КОМІСІЙ)

В розпорядженні “Галки” з’явився текст наказу т.в.о. начальника обласного управління патрульної поліції Віктора Шкутова “Про організацію проведення атестування поліцейських Головного управління Національної поліції в Івано – Франківській області”.

PM256image002-890x395
Мова йде про затвердження складу п’яти атестаційних комісій, на яких вже наступного тижня проходитимуть співбесіду обласні правоохоронці другої категорії.

Атестаційна комісія № 4:

Голова – полковник поліції Стефурак Володимир Михайлович, начальник управління контролю за обігом зброї та оперативного керування Департаменту превентивної діяльності НПУ.

Секретар – рядовий поліції Бабецька-Гусєва Олександра Едуардівна, інспектор роти №2 батальйону Управління патрульної поліції у м. Івано- Франківську Департаменту патрульної поліції.

Члени комісії:
підполковник поліції Герасимчук В’ячеслав Васильович, старший слідчий в ОВС – криміналіст 4-го відділу управління організації досудового розслідування Головного слідчого управління;

Турій Роман Федорович, представник інтернет-видання та друкованої газети galka.if.ua;

Чудак Геннадій Павлович, представник Громадської організації “Громадський рух. Народний контроль Прикарпаття”;

Долик Андрій Ігорович, представник Громадської організації “Обласна спілка учасників АТО”.

Атестаційна комісія № 5
Голова – полковник поліції Мартинов Станіслав Миколайович, головний інспектор відділу службової підготовки управління професійного навчання Департаменту кадрового забезпечення.
Секретар – рядовий поліції Біла Олена Олександрівна, інспектор роти №3 батальйону Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську Департаменту патрульної поліції.
Члени комісії:
майор поліції Білодід Віктор Володимирович, головний оперуповноважений відділу організації розшукової роботи управління організації розкриття злочинів проти особи та розшукової роботи Департаменту карного розшуку НПУ;
Лесюк Сергій Петрович, депутат Коломийської міськради;
Бойко Лідія Володимирівна, представник інтернет-видання “Станіславське ТБ”;
Гладій Олександр Іванович, представник Ради волонтерів при спілці учасників АТО в Івано-Франківській області.

Атестаційна комісії № 6
Голова – капітан поліції Мірковець Олександр Михайлович, старший слідчий в ОВС 1-го управління організації досудового розслідування відділу Головного слідчого управління.
Секретар – рядовий поліції Лінська Ольга Ігорівна, інспектор роти №4 батальйону Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську Департаменту патрульної поліції.
Члени комісії:
капітан поліції Хоменко Роман Анатолійович, головний спеціаліст відділу організації мережевих сервісів управління телекомунікацій Департаменту зв’язку та телекомунікацій НПУ;
Вінтонів Юрій Миколайович, депутат Коломийської ради;
Лазарук Ігор Ярославович, представник громадського формування з охорони громадського порядку “Коломийське міське військово-патріотичне об’єднання Коломия-Центр”;
Мойсишии Богдан Васильович, представник Громадської організації “Народна Самооборона Івано-Франківської області”.

Атестаційна комісія № 7
Голова – підполковник поліції Безим’янний Сергій Володимирович, заступник начальника Управління режиму та технічного захисту інформації НПУ.
Секретар – рядовий поліції Максимчак Христина Богданівна, інспектор роти №1 батальйону Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську Департаменту патрульної поліції.

Члени комісії:
підполковник поліції Телгок Олександр Олександрович, головний інспектор відділу проведення службових розслідувань і контролю управління інспекції з особового складу Департаменту кадрового забезпечення;
Нижник Олег Богданович, депутат Калуської міськради;
Малетин Андрій Ярославович, представник ГО “Івано-Франківська обласна громадська організація “Станіславська правозахисна група”;
Бацала Степан Степанович, представник Івано-Франківського благодійного фонду «Кікбоксинг проти наркоманії та дитячої злочинності».

Атестаційна комісія № 8
Голова – підполковник поліції Бурячок Володимир Іванович, головний інспектор відділу професійної підготовки управління професійного навчання Департаменту кадрового забезпечення НПУ.
Секретар – рядовий поліції Петренко Юрій Іванович, інспектор роти №4 батальйону Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську Департаменту патрульної поліції.
Члени комісії:
підполковник поліції Беляев Віталій Геннадійович, начальник відділу спеціальних перевірок та опрацювання запитів управління супроводження персонально-довідкового обліку Департаменту інформаційної підтримки та координації поліції «102»;
Дейчаківська Софія Романівна, представник Інтернет-видання та друкованої газета galka.if.ua;
Кузь Тарас Ярославович, представник Громадської організації «Івано- Франківське обласне об’єднання воїнів АТО»;
Підлуський Василь Дмитрович, адвокат.

Місце проведення засідання атестаційних комісій м.Івано-Франківськ вул. Сахарова, 15. Час роботи комісій в робочі дні з 09.00 год. до 18.00 год (орієнтовно з 13 липня).

Поіменний список правоохоронців, які йдуть на переатестацію, “Галка” опублікує у п’ятницю зранку.

До слова, у одній з комісій від громадськості працюватиме головний редактор “Галки” Роман Турій. Відтак редакція звертається до небайдужих громадян, яким відомі цікаві чи неоднозначні факти про роботу прикарпатських правоохоронців, ділитися інформацією у коментарях до цієї новини, або ж на електронну скриньку “Галки” galka.if.ua@gmail.com чи за телефоном 050 434 91 60.


Джерело.