Пішим ходом з трьох міст Прикарпаття розпочнеться проща до Галицької чудодійної ікони в Крилосі

Вже за тиждень, 6 та 7 серпня, на Прикарпатті пройде Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої покровительки Галицького краю в селі Крилос.

proshha1-890x395

Розпочнеться проща паломницьким пішим ходом з Івано-Франківська, Калуша та Бурштина. Зранку в цих містах відбудуться богослужіння, а після цього прочани вирушать до Крилоса.

Для учасників підготували насичену дводенну програму, основним мотивом якої став Рік Божого Милосердя.

“Ми стараємося, щоб кожна проща мала свою родзинку.І цього року, оскільки це Рік Божого Милосердя наш “Карітас” запрезентує для широкої громадськості Сім діл милосердя, які вони роблять”, – каже Синкел у справах духовенства та Ректор семінарії митр. прот. Олег Каськів.

“Цією прощею “Карітас” хоче пригадати нам усім, що не тільки молитва, а й діла милосердя до наших ближніх гарантують нам спасіння. Тому “Карітас” в першу чергує нагадує нам, духовенству, що не тільки проповідувати, не тільки здійснювати святі тайни, а й пробачити свого ближнього, який покинутий,терпить, ув’язнений. Ми повинні  самі собі про це пригадати. Хочемо також нагадати і презентувати, що не “Карітас”, не церква, а кожен вірний єпархії робить своїми руками”, – пояснює канцлер Архієпархії та Директор БФ “Карітас-Івано-Франківськ” митр. прот. Володимир Чорній.

Відтак прочани молитимуться за мир в Україні, зможуть прийти до чудодійної ікони Матері Божої, а для молоді та дітей відбудуться нічні чування та мистецька програма.

 .

Читайте також:  Калушанка перемогла у конкурсі науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Джерело.