Зеленський повідомив про старт зйомок повнометражного фільму «Слуга народу»

Художній керівник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський заявив, що 13 серпня стартують зйомки повнометражної версії «Слуги народу» і серіалу «Слуга народу-2».
i75_ArticleImage_117675

Про це він повідомив в інтерв’ю «Детектору медіа».

«13 серпня ми приступаємо до зйомки повнометражної версії фільму «Слуга народу» – хочемо почати саме з повного метру. Цей фільм є частиною другого сезону серіалу. «Слуга народу-2» – це три великі історії. Одна з них – це повнометражна версія. З неї ми й розпочинаємо знімати», – розповів Володимир Зеленський.

За його словами, продакшн зараз має проекти повних метрів для різних ринків і перебуває у пошуку інвестицій.

«У нас є круті розробки для американського ринку – поки не можемо фінансово їх подужати. І є «Слуга народу». Але «Слугу» ми намагатимемося зробити самостійно, незалежно ні від чого. У нас, у принципі, хороший пакет повних метрів, ми займаємося пошуком інвестицій…Ми будемо робити кіно для американського ринку, продавати американцям, а вони вже нехай продають, куди хочуть», – сказав художній керівник студії «Квартал 95».

Водночас він був не готовий говорити, який саме проект продакшн готовий пропонувати ринку США.

«Ми в пошуку повної інвестиції. Скажімо так: у нас уже є певні напрацювання й домовленості, нам потрібна серйозна цифра. Як нам здається, в нас є такий проект, який… (замислюється. – ДМ) Тут треба було б розповідати про проект, чого ж я буду просто епітетами сипати? А розповідати про нього, на жаль, поки рано», – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, європейський дистриб’ютор компанія Eccho Rigts представила під час міжнародного телеринку MIP TV 2016 у Каннах (Франція) український серіал «Слуга народу» виробництва студії «Квартал 95» серед новинок, які найближчим часом буде продавати на всі території.

Комедійний серіал «Слуга народу» виробництва студії «Квартал 95» став призером міжнародного фестивалю медіаконтенту World Media Festival Hamburg (Німеччина).

8 серпня розпочав тестове мовлення новий розважальний гумористичний платний канал «Квартал ТВ» – спільний проект студії «Квартал 95» і «1+1 медіа».


Джерело.