У Долині керуюча автостанції разом із сином побили пасажира-семінариста

У Долині на АС побила студента, а все через те, що зробив зауваження за образливе відношення до пенсіонера.

19-літній долинянин Віктор Костів мав намір поїхати автобусом з Долини до Львова, де навчається на другому курсі Духовної семінарії. Та через конфлік з керуючою автостанції йому це не вдалось, повідомляє Франик із посиланням на Долина LIVE.

219689

Конфлікт трапився через те, що хлопець зробив зауваження куруючій АС , яка відмовилась надати пільговий квиток пенсіонеру.

“Та на автостанції на мене було вчинено напад посадовою особою – керуючою АС Романюк Марією Іванівною та її сином зі своїм сином Сашою.Як результат – мене пограбували та побили, що зафіксовано судово-медичною експертизою. Все це відбувалось в приміщені автостанції на очах пасажирів, що очікували на свої маршрути. Я опинився на лікарняному ліжку. Порушена кримінальна справа”, – підкреслює Костів.

Через побої хлопець тиждень провів у лікарні. Лікарі діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забій грудної клітки та численні синці на тілі і руках.

За фактом побиття відкрито кримінальне провадження за частиною 1, статті 125 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження). Відомості про справу внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Наразі слідство триває..


Джерело.