ФК “Тепловик” програв на виїзді у Херсоні

Вчора, 1 жовтня на херсонському стадіоні “Кристал” івано-франківський “Тепловик” зустрівся із місцевою футбольною командою у рамках 12-го туру чемпіонату України (друга ліга).”Тепловик” розпочсав гру зі складом: Вульчин, Громоляк, Прошак, Француз, Сем’янчук, Комар, Дербах, Гапончук, Боришкевич, Януш, Слободян на заміні – Плетенецький, Овчар, Геник, Денега.
14440801_1086403674808258_2794847486671810853_n

Від самого початку гра була дуже напружена. Вже на 5 хвилині нападник господарів Євген Фальковський забив м’яч у ворота “Тепловика” та відкрив рахунок. На 44 хвилині після затяжної атаки та серії рикошетів м’яч у ворота іванофранківців забив Тимофій Брижчук. 2:0​

У другому таймі франківські футболісти так і не спромоглися забити м’яч у ворота господарів. Матч закінчився із рахунком 0:2.