The Wall Street Journal: Обама нарешті усвідомив справжню сутність Кремля!

Нарешті! Адміністрація Обами починає розуміти справжню підлу сутність путлерівської РаSSєї, хоча на це знадобилось сім з половиною (!) років. У п’ятницю, 7 жовтня, Джон Керрі заявив, що дії сирійського уряду і кремлівської банди, які продовжують завдавати ударів по мирних громадянах у Сирії, вимагають розслідування, щоб з’ясувати, чи є вони військовими злочинами, а представники американської розвідки оголосили про те, що, на їхню думку, саме Москва стоїть за кібератаками на комп’ютерні системи Демократичної партії.

Світова громадськість, найімовірніше, пам’ятає, як у 2012 Обама висміював Мітта Ромні за те, що той назвав РаSSєю головним ворогом США.І не варто також забувати слова, сказані Обамою тодішньому президенту Дмітрію Мєдвєдєву при включеному мікрофоні, про те, що він готовий вести себе більш гнучко щодо Кремля після його переобрання в 2012 році.

Пізніше на трон “царя” повернувся Путлер, який рішуче ігнорував думку Обами, як ніби той був президентом Азербайджану. З тих пір Москва не раз кидала виклик США, захопивши Крим, вторгнувшись на територію України, втрутившись у конфлікт на Близькому Сході і спробувавши вплинути на хід президентських виборів у США.

Держсекретаря Керрі обурили дії сирійського уряду і путлерівської банди в Сирії, що стало відображенням тієї досади, яку він відчуває в зв’язку з тим, що Кремль знову його обдурив. Однак це все одно ні до чого не приведе, оскільки відмова Обами брати активну участь у врегулюванні сирійського конфлікту позбавив США здебільшого їх впливу в регіоні. Навіть якщо Керрі винесе питання про військові злочини на розгляд в ООН, РаSSєя та, ймовірно, Китай скористаються своїм правом вето в Радбезі.

Зовсім інше питання – втручання в хід виборів в США. У своїй спільній заяві, з яким в п’ятницю виступили Міністерство внутрішньої безпеки і директор Національної розвідки, вони відзначили, що «розвідувальне співтовариство США переконане в тому, що Москва організувала недавні зломи електронних поштових скриньок американських громадян та інститутів, в тому числі американських політичних організацій».

Читайте також:  У Франківську невідомі в масках побили битами активіста Хіміка

«Руські використовували схожі тактику і методи в Європі і Євразії», і що, з огляду на «масштаб і складність» цих атак, «санкціонувати ці дії могли тільки чиновники вищої ланки», – додали вони.

Чому адміністрація Обами вирішила виступити з публічною заявою про хакерські атаки саме зараз? Можливо, вона це зробила, щоб застерегти Москву від публікації інших документів США, якими вона, безсумнівно, володіє, напередодні дня виборів президента. Але в хакерських звичках Кремля немає нічого нового, і вона до сих пір переховує колишнього співробітника АНБ Едварда Сноудена.

У Путлера немає ніяких причин відступати, тому що ні він, ні ніхто з його вертухаїв і прислужників поки так і не заплатили за своє кібер-злодійство. Тепер, коли Обама, нарешті, усвідомив справжню сутність Кремля, чи дозволить він “живучій блідій молі” знову уникнути покарання?

©Natali – спеціально для “Український простір Прикарпаття

За матеріалами публікації “Obama’s Russia Epiphany

(http://www.wsj.com/articles/obamas-russia-epiphany-1475881969)

.