Росія “вішає” вбивство “Мотороли” на “білих расистів” з України

В мережі Інтернет з’явилося відео, де троє озброєних хлопців стверджують, що вбили “Моторолу”. Але хлопці стоять на фоні прапору “Misanthropic Division” – організації, яка на Росії вважається екстремістсько

rzebxs0fk8c_729x547

Командир бойовиків “ДНР” Арсеній Павлов “Моторола” був підірваний у ліфті будинку в серці Донецька, де він проживав.

Згодом у мережі з’явилося відео, де троє озброєних бійців кажуть, що це вони вбили “Моторолу”, а наступними будуть Захарченко і Плотницький.

Якщо трошки розібрати дане коротке відео, то можна впевнено сказати, що воно цілком відповідає всім канонам кремлівської пропаганди.У “ДНР” відразу після вбивства “Мотороли” заявили, що це була справа рук української ДРГ. Тут ми бачимо український прапор із символом дивізії “Фенікса”, і прапор “Misanthropic Division” – все має свідчити, що бійці – саме представники цієї організації.

Вона, до речі, не проста. “Misanthropic Division” – це організація так званих “білих расистів”. Вона є міжнародною. Її члени є як у країнах ЄС, так і в СНД.

На Росії вважають, що дана організація була створена в акурат до подій на Євромайдані і потім, мовляв, вона влилася у ряди “Правого сектора”. Сторінки у соцмережах “ВКонтакте” регулярно блокуються.

Але чому ж на відео хлопці говорять російською? Відповідь на дане питання можна знайти в інтерв’ю одного з бійців організації, яке вдалося знайти у “ЖЖ”.

“Ми – європейці, слов’яни. Російська мова обрана тому, що її розуміє більшість. Серед нас є росіяни, українці, білоруси і представники інших білих європейських націй. Ми в першу чергу націонал-соціалісти, білі расисти і виступаємо проти шовіністичної ворожнечі між братніми народами. Географія наших осередків набагато ширша Росії і України. В даний момент у нас більше десятка регіональних спільнот, зокрема і в країнах Західної Європи і Північної Америки, серед них – США, Іспанія, Німеччина, Італія. Тому у “Misanthropic Division” і англомовне ім’я”, – йдеться в інтерв’ю.

Читайте також:  “Бізнес по-денеерівськи” або як “загрібати бабло” в умовах війни проти українців

Також боєць підтверджує створення організації в жовтні 2013-го, її участь у протистоянні з “Беркутом”, війні на Донбасі, але спростовує зв’язок із “Правим сектором”. Натомість, в матеріалі йдеться, що їхні представники є у полку “Азов”.

“Наш загін на Майдані був під егідою “Соціал-національної асамблеї”. “Правий Сектор” не має ніякого відношення до “Misanthropic Division”, про що ми неодноразово заявляли, нам здається дивною і часто відверто зрадницькою позиція щодо деяких питань, яку займає політичне керівництво ПС. Наприклад, єврейський колабораціонізм в рядах “Правого Сектора”, сумнівні зв’язки з УНА-УНСО з чеченськими терористами, і наявність безпосередньо чеченців в рядах Добровольчого Українського Корпусу ПС. При цьому ми поважаємо і підтримуємо простих хлопців, які воюють в складі ДУК ПС.
PR-uUFCMKlM
Серед наших людей є як соратники СНА, так і непартійні. Фактично ми незалежні від жодної організації, але вважаємо, що СНА – саме та політична сила, з якою почнеться відродження споконвічної Русі-України і всієї Європи.

“Misanthropic Division” – не політична течія, ми ніколи не прагнули легалізуватися, це швидше союз людей з пасіонарним світосприйняттям. Ми готові діяти заради мрії про велике майбутнє нашої раси або битися в рядах військово-політичної сили, якщо вважатимемо, що наші цілі, нехай тактично, збігаються. Наш головний ворог – російський необільшовизм. Проти більшовика, як то кажуть, хоч із самим чортом. Нашу місію виправдовують будь-які засоби”, – йдеться в інтерв’ю.

Зазначимо, що на Росії “дивізія” визнана екстремістською організацією. Тому все досить вдало для кремлівської пропаганди.
FkyxgPEj_4Y
Чи могли дані хлопці підірвати “Моторолу”? Питання досить важке. Будинок “Мотороли” на перетині вулиць 50 років СРСР і Челюскінців був режимним об’єктом, що охороняється і без охорони командир не ходив. В якості вибухівки використовувався пластид, а бомбу закріпили на тросі ліфта. Відразу після вибуху, як повідомляють російські ЗМІ з посиланням на мешканців, до будинку під’їхали два БТРи. У будинку велося відеоспостереження, купа охоронців. Робота вбивці досить ювелірна. І тут ми бачимо трьох хлопців…

Читайте також:  Генсек НАТО: Росія для нас не друг і не ворог

Більше схоже на те, що росіяни спробують прив’язати дане вбивство до терористичної діяльності. Мовляв, екстремісти (терористи) з “Misanthropic Division” входять в українські силові структури і використовуються ними. І з цим потрібно боротися. Таким чином можна спробувати наблизити сирійський сценарій і використання авіації. Але чи вийде це? Питання відкрите..


Джерело.