Боїшся худнути, щоб не втратити груди? Ці поради для тебе!

Як схуднути, щоб груди залишилася? Це питання задає собі кожна сучасна жінка, яка коли-небудь позбавлялася від зайвих кілограмів. Ми розповімо про шість лайфхаків, які допоможуть зберегти бюст при схудненні!В основі жіночих грудей – молочні залози і жировий прошарок. М’язів в ній майже немає, крім великого грудного м’яза, до якого кріпляться півкулі бюста. Але, на форму ваших грудей це абсолютно не впливає.

e695eeecca7af4caa9366e0f98c551b4

Форма грудей залежить від багатьох факторів, але в основному це генетика і пружність сполучної тканини. Крім того, у кожної жінки різне співвідношення жиру і ваги молочних залоз в грудях.

Дівчата, у яких груди складаються із залоз, а жирового прошарку вкрай мало, можуть вважати себе справжніми щасливицями. Але все-таки, більшість жінок відчувають зменшення бюсту, коли худнуть.

Звичайно, обдурити природу не можна, але можна слідувати декільком правилам, які допоможуть знизити втрати:

Не худніть різко.

Якщо хочете зберегти груди, забудьте про дієти, які обіцяють мінус 10 кілограм за тиждень. Худнути треба здорово, а значить поступово. Навіть якщо ви виключили жири з раціону, в ньому повинні залишитися поліненасичені жирні кислоти Омега-3, яких багато в лляній олії і насінні льону. Це дозволить зберегти пружність і еластичність вашої шкіри.

1400799862_uvelichenie-grudi

Тримайте поставу рівно.

Крім того, що це красиво для вашої фігури, так ще і тренує м’язи грудей, які її підтримують.

Робіть спеціальні вправи для грудних м’язів.

Навіть якщо ви не любите спорт, обов’язково виділяйте щодня по 20 хвилин на вправи, які напрявлені на підтяжку м’язів під бюстом. Так ви відчуєте менше розчарування, дивлячись на свої груди після дієти.

Для підтягнутих грудей корисно віджиматися. Під час віджимань розставте руки ширше рівня плечей.

Також буде ефективним така вправа: долоні складіть перед грудьми, ніби молиттеся і стискайте їх з великим зусиллям близько 30-50 разів.

Користуйтеся спортивним топом.

Під час занять спортом обов’язково носіть спортивний топ з еластичної тканини, який підтримує груди. Ні в якому разі не тренуйтеся в ліфчику з кісточками.

Годуючим мамам.

Коли годуєте дитину грудьми, не тягніть її до нього, а навпаки підніміть малюка на потрібний рівень. Під низ можна підкласти подушки, щоб вам не було важко його тримати. Такий прийом дозволить не провокувати зайве розтягнення грудей.

Користуйтеся коригуючою білизною.

Якщо після схуднення, груди все ж не зберегли свій колишній обсяг, купіть коригуючу білизну, яке мінімізує цей недолік.


Джерело - mizky.com

Загрузка...