Талановита прикарпатка пробилась до суперфіналу шоу “Танцюють всі” (відео)

Позавчора на телеканалі СТБ відбувся другий прямий ефір, в якому кращі учасники шоу “Танцюють всі – 9” відчайдушно боролися за вихід у суперфінал. Серед них – Ілона Федорко з села Вістова.

00-22-00-00-__large

Цього разу Ілоні Федорко та її партнеру Айхану Шижину довелося станцювати пасадобль.

Під керівництвом хореографа Андрія Дикого пара відточувала кожен рух.А їх історія була про любов людини до божества. Емоційна постановка допомогла розкритися учасникам з нового боку.

 

Окрім танцю з Айханом, Ілона виконала ще й соло.

“Коли я побачила, ким буде Ілона у своєму соло, не повірила своїм очам. Найсором’язливіша дівчина проекту, тиха, як мишка, а в душі, виявляється, розривається, як грім”, – прокоментувала соло танцюристки ведуча Лілія Ребрик.

Після виступу Дмитро Танкович запитав у дівчини, чи вміє вона кричати, сваритися, влаштовувати скандали і через що їй довелося останній раз вийти із себе.

“Я взагалі дуже спокійна, і перше питання, яке мені ставлять незнайомі люди, чи вмію я кричати. Я вмію кричати”, – відповіла Ілона.

Ведучий запропонував їй зробити це в прямому ефірі, бо не вірив, що дівчина це зможе. Ілона довго не зважувалася, але врешті-решт закричала.

Завдяки sms-голосуванню наша землячка несподівано потрапила у супер-фінал телешоу “Танцюють всі!”, хоча того дня судді і не відзначили її у своїх коментарях.

.

Читайте також:  Володарка “недитячої” сукні спробувала виправдати свій наряд

Джерело.