У Вінниці знайшли школярку, яка нібито надсилала нардепу Шахову пікантні фото

Шахову вже встигли приписати роман з неповнолітньою школяркою, проте сама дівчина спростувала це та наголосила, що листування побачила лише в Інтернеті. У вінницькій школі кореспондент ТСН знайшла ту саму Діану Бекетову, з телефону якої приходили інтимні фото народному депутату Сергію Шахову.

Народного обранця Сергія Шахова спіймали за пікантним листуванням на робочому місці у парламенті вчора, 26 травня, однак він запевнив, що це лише жарт його “старого товариша”.

Дівчина розповіла, що все це брехня, та вона навіть не бачила цього листування.

“Я була шокована.Я про все дізналася з інтернету. Це підло, тому що, людина яка допомагає, отримує погану славу. Я це листування навіть не бачила. Але я не вважаю, що там щось таке є. Це друзі дитинства і що тут такого”, – розповіла школярка.

Своєю чергою, тато дівчини Юрій Бекетов захвалює нардепа та каже, що він допомагає їм давно та вже не перший рік пересилає кошти для його матері, у якої хвороба Альцгеймера.

“Сергій Шахов дуже хороша людина. Це друг дитинства. Ми з одного міста – Стаханова. Ця людина довгий час допомагає нашій родині. Він переводить гроші – допомагаючи моїй мамі. Зараз вони біженці і ми їх забрали сюди до Вінниці. Це мама моя Ізольда Бекетова і брат. Вони інваліди. І Сергій Шахов допомагає нашій родині. Чому я спілкувався зі сторінки дочки – немає у мене хорошого телефону. І те, що там було писав я. Він допомагає багатьом сім’ям і моїй в тому числі”, – розповів Бекетов.

Головна героїня історії Діана додає, що нардеп дуже давно допомагає їм, проте дівчина й досі не запам’ятала ім’я “помічника” та назвала нардепа Віктором, а не Сергієм.

Читайте також:  Донечці вже рік: я не знала, хто із них батько моєї дитини. І тепер, до речі, не знаю, та й яка різниця

“Є така сім’я Ісаєвих. У них дев’ятеро дітей: двоє їхніх і семеро прийомних (і семеро хворіють на СНIД). І дядько Вітя, ой, дядько Сергій, він допомагає не тільки нам, а й їм. Він дуже добрий. Це все дуже дивно якось так вийшло”, – каже Діана.

Друг нардепа Юрій також додав, що кожного місяця чиновник надсилає їм півтори тисячі гривень.

“Взяв свою половину, а іншу половину скинув своєму брату”, – додає Юрій.

В історії багато чого не сходиться. За словами нардепа, Діану удочерили, проте за словами Юрія – це його рідна донька.

Також Сергій Шахов розповідав, що з Бекетовим не бачився років вісім, проте Юрій розповів ТСН, що зустрічався з нардепов рік тому.

“Бачилися напевно рік тому. Ось якраз коли він став народним депутатом, я зустрічався з ним у Києві. Так, ми довго з ним не бачилися, але останнього разу ми зустрічалися десь в червні або липні місяці”, – додав Юрій.

Сьогодні, 26 травня, також з’ясувалося, що фотографії листування нардепа Сергія Шахова опублікував журналіст Олександр Дубінський.

За його словами, наступного дня після інциденту, у Верховній Раді з’явилися люди, які намагаються відстежити, хто “злив” журналісту фотографії депутата провладної партії Шахова, який листувався нібито з коханкою.

“Для цього дивні люди – ведуть зйомку журналістів. “Тихарі” на трибуні преси, я так розумію, це ще один доказ “нечуваної свободи слова”, про яку нещодавно говорив президент”, – написав Дубінський.

 


.


Джерело.