facebook

Дніпро вдесятьох обіграв Чорноморець і вийшов в 1/2 фіналу Кубка України

Чисельна перевага в 2-х футболістів не допомогла Чорноморцю уникнути другої поразки від Дніпра

1607039

Дніпропетровський Дніпро в середу, 8 квітня, в матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубка України обіграв Чорноморець з рахунком 1:0 і за сумою двох матчів вийшов у півфінал. Єдиний гол у матчі був забитий на 29-й хвилині. Близниченко виклав бездоганний пас Євгену Шахову, і той розстріляв ворота Чорноморця з кількох метрів.

Розмірений хід матчу пожвавився в другому таймі, коли два футболісти Дніпра отримали червоні картки. Спочатку Дмитро Чигринський на 50-й хвилині отримав пряму «червону» за те, що вчинив не по-спортивному проти Вадима Яворського. Через чотири хвилини форвард Чорноморця залишив суперника ще без одного футболіста. На 54-й хвилині Васильєв залишив поле за фол останньої надії. Але Дніпро, граючи удев’ятьох, мало чим поступався суперникові, і навіть мав моменти, щоб збільшити рахунок у матчі.
Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Дніпра, який за сумою двох зустрічей обіграв Чорноморець з рахунком 5:0.

Дніпро – Чорноморець 1:0 (перший матч 4:0)

Гол: Шахов, 28

Вилучення: Чигринський, 50 (пряма червона), Васильєв, 54 (пряма червона)
За матеріалами: СПОРТ bigmir)net