У Франківську міська рада створила КП “Енергетичні системи ІФ”, щоб витіснити “СТЕК”

Триває пленарне засідання 13-ї сесії Івано-Франківської міської ради. Депутати перейшли до розгляду 26-того питання, яке стосується створення КП “Екоенергетичні системи Івано-Франківська” (“ЕЕС-ІФ”).

За словами міського голови Руслана Марцінківа, підприємство працюватиме за значно нижчими тарифами ніж “СТЕК”, інформує Фіртка.

Тарифи формуватиме міська рада.Підприємство буде обслуговувати саме мікрорайон “СТЕКу”.

“Це підприємстпо чисте, без боргів… Тарифи у нього будуть значно нижчі, ніж у “СТЕКу”, адже тарифи формувати і затверджувати будемо ми”, – наголосив Марцінків.

25 обранців з 35 проголосували “за” – рішення прийнято.

КП “Екоенергетичні системи Івано-Франківська” (“ЕЕС-ІФ”) надаватиме послуги з постачання теплової енергії та гарячої води.

КП “ЕЕС-ІФ” надаватиме комунальні послуги з виробництва та транспортування теплової енергії та централізованого постачання гарячої води. Статутний капітал КП “ЕЕС-ІФ” становитиме 1 млн. грн. Підпримство зареєструють за адресою: Незалежності, 161, де зараз розміщене КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія”.

Як відомо, в Івано-Франківську послуги з постачання теплової енергії та гарячої води надають ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” та ТОВ “Станіславська теплоенергетична компанія”..

Читайте також:  Україна єдина: У Франківську "живим ланцюгом" відзначили День Злуки

Джерело.