Поділилась сімейними секретами: Осадча розповіла як вона справляється з сином. Такого ви ще не чули!

Катя Осадча, яка наприкінці лютого вдруге стала мамою, розповіла про домашні клопоти, перші місяці з сином Іваном, а також те, як вона, Горбунов та старший син Ілля адаптуються до життя з крихіткою.

“Народити в дев’ятнадцять років і в тридцять три роки — це абсолютно різний досвід. У дев’ятнадцять ти боїшся, що життя проходить повз, поки ти вдома.У такому віці здається, що діти забирають час від чогось важливого. Але після тридцяти ти вже знаєш, що діти нічого не віднімають, а тільки додають фарб у твоє життя”, — розповідає Катя. Телеведуча зізналась, що вона вже замовила коробочку, куди складає всі пам’ятні речі маленького сина, а також завела записник, в який занотовує усі веселі моменти.

<садча розповіла про своє ставлення до годування грудьми, в тому числі у публічних місцях.

“Мені здається, важливо, щоб жінки не боялися грудного вигодовування, не думали, що це складно, чи не жертвували годуванням через свою соціальну активність — адже все можливо поєднувати з роботою”.

Як говорить Катя Осадча, Юрій Горбунов дуже допомагає у вихованні сина.

“Юра бере найактивнішу участь: ми разом їздимо до лікаря, Юра купає Івана, змінює памперси, вночі заколисує, даючи мені поспати”.

А от старший син-підліток Ілля допомагає, але, як каже Катя, без примусу і сам вибирає, чи хоче залишитися з мамою, чи поїхати до батька..

Читайте також:  Анджеліна Джолі забула надіти бюстгальтер на зустріч зі священиком (фото)