Кубок України. Івано-Франківське “Прикарпаття” громить “Арсенал” і крокує далі

9 липня першим попереднім етапом кубка стартував 27-й сезон професійного футболу України.

Івано-Франківське “Прикарпаття” після п’ятирічної перерви знову бере участь у розіграші, пише Фіртка.

Першим суперником на шляху до омріяного трофею для підопічних Володимира Ковалюка став друголіговий “Арсенал-Київщина” з Білої Церкви.

Обидва матчі в минулому сезоні білоцерківці програли прикарпатцям із загальним рахунком 0:9.

На сезон “Прикарпаття” зберегло бойовий кістяк і своїх зірок, та ще навіть посилився. Пішли досвідчений воротар Плетеницький (він був резервістом Вульчина), а також фланговий універсал Гапончук. Зате прийшли досвідчені Яневич і Данищук, що зняло питання стосовно лівого захисника і додало сили в центрі поля. Обидва новачки вийшли в основному складі.

Прикарпатці досить швидко відкрили рахунок – вже на 7-й хвилині м’яч побував у воротах “Арсеналу”. Наприкінці першого тайму футболісти “Прикарпаття” подвоїли свою перевагу.

Остаточний рахунок в матчі було встановлено на 85-й хвилині. 3:0. “Прикарпаття” знову громить білоцерківців і виходить до наступного етапу розіграшу національного кубку.

«Арсенал-Київщина» (Біла Церква) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 0:3