Динамо розгромило Металург у матчі чемпіонату України

Динамо обіграло Металург у матчі 23-го туру чемпіонату України з рахунком 6:0.

1621842

Подробиці й онлайн матчу: Металург Д – Динамо Київ 0:6 трансляція матчу чемпіонату України.

Вже на 9-й хвилині зустрічі Динамо вийшло вперед. Захисник господарів Василь Прийма оступився у своїй штрафній. М’яч дістався Артему Кравцю, який віддав його Ярмоленку. Андрій без проблем “розстріляв” кіпера Металурга.

Незважаючи на настільки вдалий початок, кияни продовжували облогу воріт суперника. Це призвело до того, що до перерви у воротах Паньківа побувало ще два м’ячі – відзначилися той же Ярмоленко і Хачеріді. Особливо красивим був гол Євгена, який після навісу Види, з льоту, метрів з 17-ти відправив м’яч у ворота голкіпера номінальних господарів поля.

У другій половині зустрічі динамівці не зменшили обертів, справедливо забивши ще три голи.

Спочатку Артем Кравець з 16-ти метрів відправив м’яч у ліву від воротаря Металурга “дев’ятку”, а потім маленький шедевр створив Юнес Беланда, який побачивши, що Юрій Паньків далеко вийшов з воріт, метрів із 30-ти перекинув воротаря Металурга. Остаточно добив донеччан Лукаш Теодорчик, який вийшов на заміну і який забив шостий м’яч.

Міг ще забити Рибалка, але Сергій не реалізував пенальті на 81-й хвилині гри.

Металург Д – Динамо 0:6

Голи: Ярмоленко (9), (27), Хачеріді (45+2), Кравець (50), Бельханда (57), Теодорчик (77)
За матеріалами: СПОРТ bigmir)net