Водій франківської маршрутки спершу взяв гроші у бійця АТО, а згодом просив у нього вибачення (ФОТО)

У бійця Нацгвардії Тарася Кузя з Івано-Франківська, який є учасником АТО, незважаючи на відповідне посвідчення, вимагали гроші за проїзд у франківській маршрутці.

прпротр

Про це захисник держави повідомив у мережі Facebook.

Неприємна історія з ним трапилася у маршрутці №22. Її водій вимагав і взяв у чоловіка гроші за проїзд, мовляв мав у салоні вже трьох пільговиків. Однак пізніше, порадившись з власником, перед пасажирами попросив вибачення у нацгвардійця, та хотів повернути йому кошти.

“Івано-Франківськ, маршрутка “22” АТ 0820АА.
Заходжу з малою дитиною в 17:13 в напівпусту маршрутку біля Цуму в сторону Пасічної (досить рідко переміщаюсь на маршрутках) і думаю спробую: піднімаюсь по сходах маршрутки, дитина спереді, показую посвідчення УБД водію і тут:..
-Водій: У мене вже є 3 пільговиків, давайте платіть!!!!!
-Я: У мене посвідчення УБД, вроді проізд в маршрутках для нас безплатнийй…?
-Водій: Нічого не знаю, у мене вже є 3 пільговиків, давайте платіть!!!!!
витягаю 5 грн даю водію, він повертає 2 грн здачі, я риюся в кишені та знаходжу 50 коп.
Прошу водія посміхнутися і фотографую на телефон..
Пауза 10 сек…
Дитина сіла, я стою біля неї посеред маршрутки, в автобусі мертва тишина,,,, водій дістає мобільний і починає(дзвінок до власника маршруту): Алло!! Тут якись зайшов навіть не показав нормально посвідчення і хоче безплатно…Ага..так..ну ти бачиш що робиться….
Я підхожу до водія ще раз ( навіть люди обурились що водій бреше що я не показав посвідчення), показую йому перед самим носом ще раз посвідчення та повертаюсь до дитини..
Пауза 5 Сек. Водій встає просить мене підійти до нього..підхожу, вголос на весь автобус просить вибачення та намагається повернути гроші…..я відмовився, просто бридко якось стало…Зустрів із рожою “Понаїхало”…а тут хвоста піджав …”