Донька Зеленського отримала шалені гроші та здивувала недитячим вчинком: “Вся в батька”

Стало відомо, на що витратила 50 тисяч гривень донька Володимира Зеленського, яка виграла їх на гумористичному шоу країни – “Розсміши коміка”. Про це розповів сам президент України, пише “Politeka”
 

Відзначимо, що раніше старша донька президента України Олександра виграла 50 000 гривень в шоу “Розсміши коміка”. Наразі Зеленський все ж зізнався, на що ж витратила гроші його донька:

«Вона віддала гроші в дитбудинок. У нас є список, кому ми допомагаємо. І Саша з мамою вибрала просто з тих, кому ми допомагаємо. Вона не могла взяти ці гроші, це було б некоректно », – зізнався Зеленський.

Також Володимир додав, що його донька хоче зніматися в кіно. Вона вже грала невелику роль у фільмі 8 побачень, а саме, доньку головного героя. У старому інтерв’ю, ще до обрання Володимира Зеленського президентом України, його запитали, чому його донька і досі не отримала серйознішу роль.

«Я не можу зробити щось під свою доньку. Мені здається, це не зовсім коректно по відношенню до моїх колег. Коректно це може бути в тому випадку, де її поява в будь-якому проекті буде органічним. І їй би цього дуже хотілося і мені б не було соромно », – відповів тоді Зеленський.

Читайте також:  Для хайпу? Зеленський зробив неочікувану заяву щодо кадрових змін у владі (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook

загрузка...