Українських водіїв чекає великий сюрприз за кордоном: перші подробиці

Україна і Туреччина домовилися про взаємне визнання водійських посвідчень

Це було досягнуто на зустрічі міністрів внутрішніх справ України Арсена Авакова і Туреччини Сулеймана Сойлу, повідомили в Національній поліції.


«Сподіваюся, відповідну угоду буде підписано вже найближчим часом», – заявив Аваков.

Сойлу, зі свого боку, підкреслив, що Туреччина готова співпрацювати з Україною, зокрема в питаннях боротьби з тероризмом, на всіх рівнях.

Зустріч Авакова, голови Національної поліції України Сергія Князєва і Сойлу відбулася 21 вересня в турецькому Стамбулі. Тоді ж Князєв заявив, що українські правоохоронці передали турецьким колегам дані 23 осіб, підозрюваних у тероризмі.

Відзначимо, що відбулися зміни в процедурі видачі посвідчень водія, підготовки водіїв і акредитації автошкіл, які повинен знати будь-який українець.

Передбачається впровадити нововведення протягом півроку.

Зокрема, введена відеофіксація процесів складання іспитів із знань правил дорожнього руху і навичок керування транспортними засобами. Відеофіксація процесу складання теоретичного іспиту зараз вже реалізована в сервісних центрах МВС нового зразка. Відтепер практичні іспити також будуть фіксуватися за допомогою спецобладнання, що буде встановлюватися в кожному екзаменаційному авто.

Неможливо буде скласти теоретичний іспит в одному територіальному сервісному центрі МВС, а практичний – в іншому.

До 2 років скоротили термін дії отриманого Свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів.

Читайте також:  Регулярний секс: що відбувається з вашим організмом

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...