“Дізнається весь світ!” Скандал із Трампом і Зеленським отримав новий поворот

Президент США Дональд Трамп може опублікувати стенограму розмови з главою України Володимиром Зеленським.
Водночас він додав, що потрібно вирішити, як саме оприлюднять запис розмови, пише The Hill. Трамп пообіцяв подумати, у який спосіб його розмова із Зеленським може бути опублікована.

“Ми вирішимо, як оприлюднити її (стенограму розмови. – Ред.), показати, про що ми говорили”, – зазначив глава Білого дому.

Трамп також додав, що буде обговорювати оприлюднення деталей телефонної розмови зі своїм українським колегою.

“Проблема в тому, що, коли ви розмовляєте з іноземними лідерами, то не хочете, щоб вони відчували, ніби їм не варто говорити відкрито. Те ж саме з американським президентом. Ви хочете, щоб вони могли висловлювати свою думку, не знаючи, що кожне слово буде оприлюднено на весь світ”, – повідомив Трамп.

У той же час він підкреслив, що знає про те, що його телефонні дзвінки прослуховують багато людей, зокрема розвідники, але він дозволяє їм робити це.

При цьому Трамп розповів, що в ході розмови по телефону з Зеленським крім привітань, обговорювалася тема корупції.

“Бесіда була в основному привітальною … (Говорили – Ред.), в основному, про корупцію, про всю корупції, що має місце. В основному, про те, що ми не хочемо, щоб нашим люди, такі як (колишній) віце-президент Джо Байден і його син створювали корупцію в Україні. В України багато проблем. Новий президент сказав, що збирається позбавити країну від корупції, І я сказав, що це чудово. У нас відбулася прекрасна розмова”, – зазначив глава Білого дому.

Також Трамп підкреслив, що бесіда двох лідерів була теплою і дружньою. Глава США зазначив, що не стане заперечувати проти того, щоб його адвокат Руді Джуліані дав свідчення перед Конгресом США.

Читайте також:  “Служу народу України!”: Зеленський особисто привітав Усика з перемогою (з’явилось відео)

“Я не маю нічого проти. Руді – дуже прямолінійний хлопець”, – повідомив він.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...