Революція в сфері охорони здоров’я Італії: вартість медпослуг буде варіюватися, виходячи з доходів резидентів

Влада країни диференціюють витрати італійців на медобслуговування, оцінивши загальний дохід і число членів їх сімей.
Незабаром вартість медичних талонів на отримання медпослуг (ticket sanitario) в Італії буде визначатися виходячи з «еквівалентного доходу сім’ї». Нововведення включено в перший проект закону, підготовленого в міністерстві охорони здоров’я під керівництвом міністра Роберто Сперанца. Новий закон розроблений з метою реалізації принципів справедливості при доступі резидентів країни до медичного обслуговування.

Отже, вартість медичних талонів, що дозволяють отримати медичне обслуговування, буде встановлюватися на основі конкретних критеріїв, зазначених у законопроекті. Участь громадян у витратах держави на охорону здоров’я буде диференціюватися в завосомості від доходу, виробленого сімейної одиницею, і числа утриманців в ній.

Також при підрахунках буде враховуватися наявність в сім’ї хронічних або рідкісних захворювань або інвалідностей або приналежності до соціально захищеним категоріям громадян.

Нововведення повинні вступити в силу з 31 березня 2020 року.

Читайте також:  Коли мама від’їжджала в Італію, то обіцяла зaбpати його з собою: З’явились нові подробиці у справі зaгuблої тернополянки в Італії(відео)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...