Ще один футболіст Говерли подав на команду до суду

Нападаючий Говерли Сергій Кузнєцов приєднався до півзахисника Дмитра Трухіна і теж подав до суду на клуб з вимогою погасити борги із зарплати

1629600
Крім Трухіна і Кузнєцова в суд – причому цивільний, а не спортивний – звернулися ще два гравці Говерли, але їхні прізвища поки не називаються.

“Разом з Трухіним в суд звернулися ще три футболісти, які зараз є гравцями Говерли, від них також вже подані заяви. Якщо цікаво, можу сказати, що серед них є Сергій Кузнєцов, який зараз травмований. Клуб не тільки не платив йому зарплату, а також не сплачував вартість лікування. Йому доводилося лікуватися закордоном за свій рахунок”, – прокоментував телеканалу Футбол 1 юрист Дмитро Коробко.

“Є ще два гравці, але поки не можу назвати їхні прізвища, бо ще немає підтвердження від суду, що вони отримали наші документи”.

“Така ж схема використовується в справах Федецького і Мілошевича. Там рішення вже давно є, набули чинності, але Карпати не заплатили за боргами”.
За матеріалами: football.ua

Читайте також:  Суд залишив під вартою екс-кандидата у нардепи від Прикарпаття, який привласнив 17 гектарів земель Міноборони