Добкін осоромився на всю Україну зі “збільшенням органу” (фото)

Колишній народний обранець осоромився, звинувативши ЗМІ в тому, в чому винен сам.

Днями екс–депутат Михайло Добкін поділився у себе на сторінці у Facebook скріном з новиною з “Української правди”, текст якої переривався вельми пікантною контекстною рекламою.
Добкін не забув ще раз звинуватити ЗМІ в некомпетентності і заявив, що для видання “УП” “немає заборонених тем” – мовляв, за гроші поставлять, що завгодно.

“Ось за що мені подобається “Українська правда”, так це за оперативність і об’єктивність! І ще. Для редакції немає заборонених тем і немає реклами, яку вони не розмістили б за гроші. Втім, розміщення матеріалів це теж стосується”, – написав Добкін.

У коментарях під цим постом експерт в digital-медіа Максим Саваневський повідомив, що поява контекстної реклами залежить не від “УП”, а від тих запитів в Google, які робив сам же Добкін.

“Це дуже смішно. Добкін вирішив наїхати на “УП”, що та така безпринципна, що розміщує будь-яку рекламу, навіть про збільшення статевих органів. Бідолаха Добкін не знає, що це реклама не “УП”, а Google adwords, і те, що бачить Добкін в рекламі – це пов’язано з його попередніми діями в онлайні. Ймовірно, Добкін щось шукав на цю тему”, – зазначив Саваневський на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також:  На Вінниччині хрещений батько пригостив двох маленьких братиків гоpiлкою, діти потрапили до peaнімації (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...