Жінка ледь не померла через тампон (фото)

Мати 5 дітей стала жертвою небезпечного для життя зараження крові через тампон. В результаті вона провела цілих 4 дні у реанімаційному відділенні лікарні.
32-річна Грета Зарате з американського Джексонвілля у перший день початку місячних зіткнулася із симптомами, схожими на грип. А через 4 дні це жінка вже перебувала в місцевій лікарні, коли її температура перевищила 40 градусів, а загальне самопочуття погіршилося до межі.

Мати 5 дітей помістили до відділення інтенсивної терапії, оскільки ні рентген, ні ультразвук, ні комп’ютерна томографія не змогли виявити причин погіршення її самопочуття. Тільки консультація гінеколога, який запропонував взяти мазок з піхви, дала відповіді на запитання про те, що ж сталося з Гретою, повідомляє MedikForum.

Виявилося, що вона стала жертвою синдрому токсичного шоку – загрозливого для життя стану, викликаного бактеріальною інфекцією.

Саме цей синдром спровокував небезпечно низький артеріальний тиск і жар. Імунна система жінки вийшла з-під контролю у спробах битви з бактеріями, і це могло привести саму Грету смерті, якби медична допомога запізнилася.

До винаходу антибіотиків зараження крові або сепсис майже завжди закінчувалися смертельним результатом.

При цій хворобі організм починає скажено атакувати власні органи. Синдром токсичного шоку може бути спровокований залишеним надовго в організмі жінки гігієнічним тампоном, і це, швидше за все, сталося у випадку з Гретою.

Смертельно небезпечна бактерія з’явилася в крові на тампоні. Звідти вона пробралася в кровотік через мікроскопічний поріз на стінці піхви. Тільки найбільш потужні антибіотики та інші лікарські засоби врятували Грету від дуже сумного результату захворювання.

Читайте також:  Лікарям, що допомагали італійцям під час спалаху COVID-19, вручили нагороди МВС: фото

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...