“У мами серце не витримало”: прощальна цермонія 9-річної Лізи Кисельової. На це неможливо дивитися без сліз

У неділю, 13 жовтня, жителі російського Саратова прощаються з жорстоко вбитою 9-річною Лізою Кисельовою.
Охочих попрощатися зі школяркою так багато, що організовані безкоштовні автобуси до храму Первоверховних апостолів Петра і Павла, де проходить церемонія похорону. Як повідомляють ЗМІ, сотні людей спускаються до церкви з квітами.

Нагадаємо, Ліза пропала 9 жовтня, на її пошуки були кинуті всі сили, тисячі добровольців допомагали шукати дівчинку.

В обід мама Лізи Олена Кисельова прийшла в школу за донькою, але вчителька їй сказала, що Ліза на заняттях так і не з’явилася. «У Олени відразу обірвалося серце», – розповіла тітка дівчинки. Батьки відразу ж вирушили в поліцію.

Тіло дитини зі слідами насильницької смерті знайшли наступного дня в одному з гаражів недалеко від її будинку. Через деякий час правоохоронці затримали і підозрюваного у вбивстві – місцевого жителя на ім’я Михайло Туватін.

Коли можливого вбивцю привезли до гаражів, щоб провести слідчий експеримент, до місця злочину стали збиратися місцеві жителі, які вимагали віддати душогуба їм на самосуд.

Саратовці були «готові дротом відкрутити г*ндону яйця, а самого його закопати».

Люди також стали кидати в поліцейські машини різні предмети і на місце надзвичайної події прибув ОМОН, який застосував сльозогінний газ для розгону мітингувальників.

Читайте також:  “Українські жінки не побачать російських чоловіків”, – істерика пропагандистки РосТБ

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...