Путін іде з Донбасу? З’явився важливий сигнал

Вихід РФ із договірної бази з додатків до конвенцій 1949 року може свідчити про швидке виведення її військ із Донбасу та припинення війни.
Таку думку висловив білоруський аналітик, експерт Українського інституту майбутнього Ігар Тишкевич на Facebook. Він додав, що це дуже важливий і серйозний крок, адже далі настане зміна політики Росії.

“Додаток 1 формалізує не тільки гарантії дотримання прав цивільного населення. Це ще й про ставлення до військовополонених, гарантії для медиків щодо збереження життєво важливої інфраструктури на окупованих територіях. Але найголовніше – це про безумовне співробітництво стосовно кримінального переслідування й видачі військових злочинців”, – зазначив Тишкевич.

За його словами, у випадку з Україною це може бути, наприклад, вихід із Донбасу.

“У такому разі перехід території під контроль навіть міжнародних сил дає можливості розслідувати порушення конвенцій і додатку 1. І далі вимагати видачі військових злочинців. (Збройний конфлікт є – злочинці є). Ба більше, СРСР взяв на себе зобов’язання беззаперечно виконувати положення документа, якщо друга сторона також їх виконує. Україна ратифікувала документ”, – підкреслив експерт.

Водночас, зазначив Тишкевич, не виключений зворотний варіант – ескалація в українському чи будь-якому іншому напрямку. Тоді додатки до конвенції також виявляться “зайвими”.

Путин спасает своих наёмников и готовится к новой политике.Выход РФ из договорной базы по Приложениям к конвенциям…

Gepostet von Ігар Тышкевіч am Donnerstag, 17. Oktober 2019

Читайте також:  “Щур у пастці” або “Кінець “руSSкава міра” наближається!”

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...