Ввeчepі нe cтaлo мaлeнькoї кpихiтки, чeрeз тирaнiв-бaтькiв, які зpoбили з ангелятком те, що жaхнe кoжнoгo

Дівчинка з Зельвенського району, яку побив батько, померла. Чотирирічна дівчинка з Зельвенського району, яку 18 жовтня побив батько за те, що вона його не послухалася, померла в лікарні, повідомили tut.by в Зельвенській сільраді.

Нагадаємо, за попередніми даними, все сталося близько 20.00 в п’ятницю.

«ЧОЛОВІК СТАВ ТРЯСТИ ДІВЧИНКУ, НАНОСИВ УДАРИ РУКАМИ І НОГАМИ. ПОТІМ КІЛЬКА РАЗІВ КИНУВ ЇЇ НА ТАХТУ, А ТАКОЖ В СТІНУ, ПІСЛЯ ЧОГО ВОНА ВТРАТИЛА СВІДОМІСТЬ. ЗЛЯКАВШИСЬ, ЧОЛОВІК ВИКЛИКАВ ШВИДКУ, ДО ПРИЇЗДУ МЕДИКІВ САМ НАМАГАВСЯ ПРИВЕСТИ ДОЧКУ В СВІДОМІСТЬ»
, – ПОВІДОМЛЯВ СК.

До лікарні дівчинку привезли в несвідомому стані. 25-річний чоловік затриманий. Відносно нього порушено кримінальну справу за ст. 14 і п. 2 ч. 2 ст. 139 КК (Замах на вбивство малолітньої особи).

Дівчинка разом із трирічною сестрою знаходилася під опікою батька. Дітей раніше забирали з родини, так як вони знаходилися в соціально небезпечному положенні. Восени 2018 року дітей повернули.

Мати дівчаток позбавлена батьківських прав. Чоловік проживав із співмешканкою, у якій є одна дитина.

Нагадуємо, близько 23 години 18 жовтня медики повідомили в міліцію, що до них привезли без свідомості чотирирічну дівчинку, у неї було безліч ушкоджень, повідомила в Telegram прес-служба Слідчого комітету.

Читайте також:  Поліція буде стежити за заторами за допомогою квадрокоптерів

Джерело.

загрузка...