“Повбиваю всіх!” Сплив ще один скандальний нюанс поїздки Зеленського в Золоте. Відеофакти

Рух за розведення сил у Золотому-4 організували дві відомі помічниці терористів “ЛНР” Олена Харченко та Галина Олімпієва.

Як стверджує на своїй сторінці в Facebook журналіст Костянтин Реуцький, місцеві жителі упізнали в них активних учасників організації “референдуму про незалежність “ЛНР” у травні 2014 року.

Тепер же, пише журналіст, вони “організовують масовку і спікерів під приїзди депутатів і чиновників, щоб показати єдність жителів Золотого-4, які, нібито всі як один хочуть виведення українських військ із селища”.

При цьому в Реуцький показав два ролики. На першому – Галина Олімпієва агітує не голосувати на президентських виборах за Володимира Зеленського і навіть погрожує: “Я їх сама всіх повбиваю!”.
Друге відео було зроблене під час приїзду Зеленського в Золоте. Саме Олімпієва розмовляла на камеру з президентом і запевняла його: “Ми за Україну, і я хочу жити тільки в Україні!”.

Кто выступает лидерами “движения за разведение” в Золотом-4? Кто организует акции в поддержку отвода украинской армии и…

Gepostet von Константин Реуцкий am Mittwoch, 30. Oktober 2019

Читайте також:  На Донбасі працювали мобільні банки

Джерело.

загрузка...