Ярош: “Подобається вам це чи ні, але влада Зеленського тимчасова, чекайте нового Майдану”

Дмитро Ярош назвав владу Зеленського тимчасовою в Україні. І повідомив про новий Майдан, якщо президент буде себе так поводити, як під час розмови з добровольцями у Золотому. Подробиці повідомляє Україна Нова.
Для початку нагадаємо, що на лінії розведення військ Володимир Зеленський зустрівся з добровольцями. У штабі ООС повідомили, що вони не входять до жодної з військових структур України. Тому в Золотому знаходяться незаконно. Між президентом та представниками добровольців відбулася напружена розмова.

Засновник та перший голова “Правого сектору”, а нині командир Української добровольчої армії, Дмитро Ярош, розкритикував президента Володимира Зеленського за його некоректну поведінку з його побратимами.

“Ми, добровольці, захищаємо національні інтереси України. Ми не хочемо вступати в протистояння всередині країни, поки нинішня тимчасова влада не буде переходити межі. Я покладаюся на розсудливість українського гаранта, якому вже 42 роки і, як він сам заявив в Золотому-4, він не лох”, — прокоментував Ярош.

Також командир української добровільної армії дав натяк, що в разі чого, то його хлопці готові діяти більш радикально. Адже, Ярош назвав владу Зеленського тимчасовою і повідомив про новий Майдан.

“Пан Зеленський, не варто підігравати Росії і Путіну, і не потрібно погрожувати добровольцям. Більш того, пред’являти претензії з приводу зброї. У Вас немає ніякого морального права! Інакше буде погано всім!” — резюмував командир Української добровольчої армії.

Читайте також:  Зеленському погрожують кримінальною справою за "розстріл Ради"

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...