«Апалчєнцам» з Донбасу діватися просто нікуди: за скоєні злочини відповідати прийдеться ЖИТТЯМ!

Убивство одного з найодіозніших ідейних прихильників «Новоросії» на тлі заяв офіційного Кремля в черговий раз змусило говорити весь медіапростір про те, що події на Донбасі рухаються до свого завершення. Завершення «з осіннім відтінком» у вигляді місцевих виборів за українським законодавством.

До подібної оптимістичної позиції підштовхує цілий ряд дійсно об’єктивних чинників:

– Заява Олега Царьова про припинення роботи “парламенту” «Новоросії» відповідно до мінських домовленостей і про закриття в цілому такого проекту, як об’єднані «республіки» із загальною назвою «Новоросія»;
– Позиція офіційної москви, яка виявляється, завжди дивилася на «ДНР-ЛНР» як на невід’ємні частини України, хоч і з «найширшою автономією», хіба що з відтінком федералізації (недавня заява Лаврова);
– Невиразне формулювання Дениса Пушіліна про прогрес у мінському форматі і можливий компроміс у вигляді «республік» у складі України;
– Нарешті, вбивство одного з останніх “вєлікіх” гравців у рядах терористів, незгодного з попередніми трьома пунктами, – Олексія Мозгового.

Тут же слід згадати і “зачистку” в рядах так званого «козацтва ДНР», яке також було не в захваті від зовнішньої політики свого формального керівництва в особі Захарченко, через що і потрапило до списків «насильників, мародерів і бандитів» у самій «ДНР».

Але…

«Апалчєнцам» з місцевою пропискою, на відміну від своїх російських, французьких і сербських «колег», з Донбасу діватися просто нікуди. А багато з них вже стали інвалідами заради «великої» ідеї загальних єдиних «республік».

І якщо для більшості місцевого населення ідеї “ново”- чи “недо”- “рєспублік” без російських грошей просто випаруються, то зі створеними тут, бандитсько-військовими структурами не все так просто, навіть після «реорганізації» найбільш радикальних із них.

Читайте також:  Військовий прокурор назвав кількість загиблих під Іловайськом

Вони розуміють, що за скоєні злочини їм прийдеться відповідати ЖИТТЯМ, або чекати своєї смерті в ТЮРМІ!

Джерело – http://www.radiosvoboda.org/content/article/27041551.html