Два заводи Фірташа зупиняють роботу

Компанія Фірташа зупиняє два азотних заводи через “системний і безпрецедентний тиск на бізнес”.

1631435

Два підприємства холдингової компанії Ostchem, яка належить олігархові Дмитру Фірташу, зупиняють роботу. Про це повідомляється на сайті групи компаній Group DF, до якої входить хімічний холдинг Ostchem.

Роботу зупиняють Черкаський ПАТ “Азот” та ПАТ “Рівнеазот”.
Як причина називається “системний і безпрецедентний тиск на бізнес Ostchem з боку депутатів “Народного фронту” та їхніх представників у владі”.

У заяві Group DF посилається на “масштабну політичну кампанію проти групи та її власника”, зокрема, “фабрикацію низки кримінальних справ проти посадових осіб підприємств Ostchem”. При цьому “останні заяви” голови МВС Арсена Авакова Group DF розцінює як “переслідування з політичних мотивів і чергову спробу тиску на бізнес і правосуддя”.

Раніше глава МВС Арсен Аваков повідомив, що Дмитру Фірташу, котрий перебуває в Австрії, направлена ​​повістка на допит і проведення слідчих дій. При цьому Аваков пояснив, що йдеться про “розслідування кримінальної справи за фактом корупційних схем компаній Ostchem та розкрадання державного майна України”.

Раніше повідомлялося, що МВС відкрило кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем, розкраданням бюджетних коштів з боку посадових осіб групи підприємств Дмитра Фірташа OSTCHEM.

Крім того, київський апеляційний господарський суд зобов’язав компанію Фірташа виплатити державі 283 млн гривень.

Як повідомляв Кореспондент.net, наприкінці квітня суд заарештував півмільярда кубометрів газу, що належать групі “Фірташа-Льовочкіна”.

У Group DF кримінальну справу назвали політичним переслідуванням.

Читайте також:  Франківці просять встановити світлофор або “лежачого поліцейського” на вулиці Набережній