Вcтaнoвлeнo зaмoвникa нaпaдy нa дeпyтaтa Сoбoлєвa і вбивcтвa йoгo 3-рiчнoгo синa – 3Мl

Правоохоронці в рамках слідчих дій у справі про вбивство трирічного сина депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва опитали десятки свідків.
За словами заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, напад є замовним убивством і коли українці дізнаються справжнього замовника у багатьох буде просто шок

За інформацією співрозмовника, правоохоронці «вийшли на замовника вбивства і невдовзі його візьмуть». Джерело видання додало, ймовірні виконавці злочину були учасниками бойових дій на Донбасі і служили у батальйоні відомого командира “Червня”.

Водночас у поліції цю інформацію не підтверджують. Раніше повідомлялось, що поліція знайшла зброю, з якої вбили 3-річного сина депутата В’ячеслава Соболєва.

Про це заявив голова Національної поліції Ігор Клименко. Він також зазначив, що слідчі простежили траєкторію польоту кулі і встановили будинок, з якого зловмисники стріляли.

Також Клименко додав, що злочин вдалося розкрити швидше завдяки відеоспостереженню на вулиці, де і сталася трагедія. Крім того, начальник поліції Києва Андрій Крищенко зауважив, що стрілянина велася з карабіна калібром 7,62.

Нагадаємо, 1 грудня у столиці було скоєно замах на депутата і бізнесмена В’ячеслава Соболєва, внаслідок чого було вбито його 3-річного сина Олександра.

Читайте також:  На Прикарпатті чоловік вбив товариша молотком

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...