Снайпер назвав причину загибелі трирічного сина Соболєва, деталі зводять з ґлузду: “Аматорська помилка”

Син депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва загинув випадково – кілер не зміг розрахувати правильну траєкторію кулі. Про це «ТСН» розповів експерт – професійний снайпер.
На відстані до 100 м від місця, з якого був зроблений постріл, куля потрапила в скло автомобіля і змінила свою траєкторію. Той, хто стріляв, не врахував опуклість автомобільного скла, а також те, як поведе себе куля при ударі об вікно. Передбачити, що загине дитина, а не батько, кілер не міг.

Крім того, в інших діях злочинця також багато «профанських» упущень. Для здійснення задуманого він вибрав відкритий балкон готелю, при цьому себе і зброю прикрив картонною коробкою.

Навіть при використанні зброї з глушником пострілу маскуватися подібним чином досить нерозумно, вважає експерт. Як відомо, у вбивстві малюка звинувачують двох хлопців-учасників антитерористичної операції на Донбасі, один з яких був визнаний відмінним снайпером і навіть отримував нагороду «За мужність». Саме він зробив постріл. Його друг був корегувальником.

Читайте також:  Під час чергової мобілізації планується набрати 5-10 тис. людей - Порошенко

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...