Колишній депутат, суддя й “азовець”: хто може стояти за страшним убивством 3-річної дитини в Києві

У середу, 4 грудня Шевченківський суд Києва відправив на два місяці в СІЗО двох підозрюваних у вбивстві 3-річного Сашка Соболєва, сина бізнесмена і депутата В’ячеслава Соболєва.

Він назвав кілька прізвищ людей, які могли бути причетні або знали про злочин, що готується. Серед них судді та екснардеп Олександр Грановський. Що відомо про резонансну кримінальну справу і кого звинувачує Соболєв.

У середу, 4 грудня Шевченківський суд Києва відправив на два місяці в СІЗО двох підозрюваних у вбивстві 3-річного Сашка Соболєва, сина бізнесмена і депутата В’ячеслава Соболєва.

Він назвав кілька прізвищ людей, які могли бути причетні або знали про злочин, що готується. Серед них судді та екснардеп Олександр Грановський. Що відомо про резонансну кримінальну справу і кого звинувачує Соболєв.

На прохання органів досудового розслідування суд вирішили зробити закритим. Підозрюваних провели в зал із чорного входу, потім туди запустили суддів, адвокатів і потерпілих – батьків загиблого 3 річного Сашка – Інну і В’ячеслава Соболєва.

Першим розглядали справу Лавреги. За словами тих, кому вдалося побувати в залі, хлопець поводився досить упевнено, сидів зі “скляними очима” і дивився в одну точку, наче ні про що не шкодує.

Замовляли ще кілька років тому


Батько хлопчика, бізнесмен і депутат Київської обласної ради В’ячеслав Соболєв у перерві розповів, що його цькування почалося ще чотири роки тому. “Чотири роки тому мені підкидали чеку від гранати, писали записки з погрозами. У мене є записи з розмовами, що мене намагалися замовити кілька років тому. Я сподіваюся, що поліція доведе цю справу до кінця”, – сказав Соболєв.

Він назвав кілька прізвищ людей, які можуть бути причетні до цього злочину, або знали про підготовку вбивства. Правда, він не став звинувачувати нікого прямо, а попросив їх пройти перевірку на детекторі брехні.

Читайте також:  На землях сучасної України вже 800 років була цивілізація. А там, де зараз Москва, ще були болота

“Я не суддя, щоб когось звинувачувати, але прошу цих людей сісти на детектор брехні”, – сказав батько загиблої дитини.

Прізвища цих людей Соболєв прочитав по листочку, “щоб нікого не забути”. Правда, одне прізвище він називати не став, залишив для себе.

Чорний список В’ячеслава Соболєва
Першими в його списку значилися двоє суддів господарського суду Ємельянов і Татьков. Віктор Татьков ексглава Вищого господарського суду України. Проти нього порушено кримінальну справу, підозрюють у пособництві і винесенні неправосудних рішень.

Зараз він переховується в Австрії, нібито лікується. Не так давно новий Антикорупційний суд ухвалив рішення про його заочний арешт. Це потрібно було для того, щоб екстрадувати суддю-втікача в Україну.

Артур Ємельянов також суддя Вищого господарського суду України. З 2018 року розглядається питання про його звільнення, проте поки він залишається суддею. Раніше Ємельянов уже встиг заявити, що не має відношення до злочину.

Незважаючи на те, що війна з Ємельяновим у Соболєва триває вже кілька років. У 2016 році депутат заявляв про погрози з боку Ємельянова. “Знаю, що організатором цькування є група рейдерів, в яку входять Руслан Брославський і Павло Малик. Очолює групу суддя Господарського суду Артур Ємельянов.

Ще до початку війни їм вдалося відібрати у мене нерухомість у Донецьку, а зараз вони мають намір рейдерським способом захопити торговий комплекс у Маріуполі. Знаю також, що виконавцями їх кримінальних задумів є представники добровольчого батальйону “Свята Марія”, який контролюється народним депутатом України Дмитром Ліньком. Заяви до правоохоронних органів написані, докази передані”, – написав В’ячеслав Соболєв на своїй сторінці в Facebook у 2016 році.

Також Соболєв і зараз назвав прізвища Руслана Брославського і Павла Маліка.

Читайте також:  "Мамо, а куди ми далі їдемо?" Батьки вбитої у Києві дитини зробили гучні заяви

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...