У Рівному за загадкових обставин загинула мати трьох дітей (відео)

Нещасний випадок, суїцид чи вбивство – поліція перевірятиме усі версії.

У Рівному на бруківці під багатоповерхівкою знайшли мертвою матір трьох дітей. Вона випала з вікна братової квартири. У поліції схиляються до версії про самогубство, сусіди кажуть про вбивство, а родичі – про нещасний випадок, йдеться у сюжеті ТСН. Мешканці будинку викликали швидку та поліцію. “Ознак насильницької смерті не виявлено, на даний момент все виглядає ніби жінка вистрибнула з вікна”, – каже керівник відділу комунікації Національної поліції Рівненщини Антон Крук. Загибла тієї ночі прийшла ночувати у брата, який живе у будинку, де сталася трагедія. “Поліцейські запитали, де сестра. Він повідомив, що вона спить в сусідній кімнаті”, – каже Крук. Потім зайшов на кухню, де було відчинене вікно. А жінки у спальні не було.

Людмилі був 31. Вона має трьох синів. Старші ходять в початкові класи, молодшому 5 років. Жінка живе в селі за 160 кілометрів від Рівного. Того дня середнього сина привезла на обстеження в лікарню. Їй стало зле, кажуть родичі, стрибав тиск. Випила ліки й попросилася переночувати у брата та його дружини. Родичі згадують, що усі разом повечеряли і пішли спати, бо Людмила була втомлена. Що могло статися, кажуть, й гадки не мають. Утім мешканці багатоповерхівки, де все трапилося, припускають, що це було вбивство.

У цьому підозрюють рідного брата Людмили. “Дівчина з десятого поверху каже, що була сварку в квартирі. У другій ночі було відчуття, що билися. Її викинули”, – каже мешканка будинку. Інший сусід додає, що брат загиблої іноді випивав. Своєю чергою, чоловік звинувачення заперечує. У самогубство, що є основною версією поліції, родичі й односельці Людмили не вірять. З чоловіком теж жили добре. Схиляються до того, що це все ж був нещасний випадок. “Вона казала, що їй щось так недобре”,- згадує сестра загиблої Галина Холодько. Нещасний випадок, суїцид чи вбивство – поліція перевірятиме усі версії. Людмилу поховали. Її чоловік та родичі намагаються пояснити втрату мами трьом маленьким синам.

Читайте також:  Смерть 19-річної породіллі Аліни Чуприни настала через алергічну реакцію на препарат, батьки просять визнати себе потерпілими

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...