“Чорні” ящики пошкоджені, пілоти намагалися повернутися: Іран дав першу доповідь щодо літака МАУ

Іран надав Україні і США попередню доповідь про катастрофу Boeing 737 “Міжнародних авіаліній України” в Тегерані 8 січня, в результаті якого загинули 11 українців.

Відзначається, що, за їхніми даними, пожежа на борту спалахнула до падіння, а при зіткненні з землею стався вибух. До таких висновків прийшли в Організації цивільної авіації Ірану.

Зокрема, за словами голови організації Алі Абедзаде, на загоряння перед катастрофою вказують повідомлення очевидців, а траєкторія польоту говорить про те, що лайнер збирався повернутися в аеропорт вильоту.
Екіпаж нібито намагався повернути літак в аеропорт Тегерана, проте не звертався з проханням про допомогу за допомогою радіозв’язку.

Крім того, слідчі зазначили, що обидва так звані чорні ящики були знайдені, проте вони отримали пошкодження, тому частина записів на них втрачена.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Ірані заявили, що пілот літака МАУ, який розбився 8 січня під Тегераном, з самого початку польоту не міг зв’язатися з вежею і диспетчером, про що свідчать дані перевірки “чорного ящика” екіпажу.

Читайте також:  Пішов на похорон – рятують медики: розповіли тривожні подробиці про чоловіка з Тернопільщини, який підхопив коронавірус

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...