Оля Полякова розповіла про поїздку до Януковича для “інтиму”

Зірка розповіла, що один з топ-чиновників привозив її на кримську дачу до Януковича. Артистці натякали на певне інтимне перебування з главою держави.
Українська співачка Оля Полякова зізналася, що один з міністрів Віктора Януковича привозив її на дачу до екс-президента для інтимних зносин, пише Gordonua.

Дмитро Гордон у розмові з виконавицею зауважив, що не раз йому розповідали відомі українські виконавиці про залицяння і домагання політиків і олігархів.

35-річна Полякова на це відповіла, що з нею траплялося подібне. “Був такий… міністр культури був, часів Януковича. Він привіз мене співати до Януковича в надії, що буде інтим. Коли я йому відмовила, він відмовився везти мене додому”, – розговорилася співачка.

Вона додала, що це сталося в Криму і їй довелося “зібрати сумку і повертатися пішки” з лівадійської дачі, де вона виступала.

“У мене вже був iPhone, я шпилькою [визначила] трасу, де я перебуваю, викликала таксі, воно приїхало і мене забрало. Отака скотина”, – заявила Полякова.

Гордон запитав, як саме їй пропонувався сексуальний зв’язок.

“Типу: ага-ага?.. На що я відповіла: “А, чо? Нахіба? Що таке взагалі?” Класну фразу йому сказала: “Ви приходите і йдете, а я залишуся назавжди”, – відповіла артистка. Вона додала, що “дуже пишається”.

Полякова вирішила не називати ім’я екс-міністра, щоб у того не було проблем з його дружиною.

Зазначимо, що міністрами культури за президентства Януковича були Михайло Кулиняк і Леонід Новохатько.

Читайте також:  В Україні тишком-нишком підняли тарифи на електроенергію майже на 50%

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...